You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TURANABOL 10mg 1tab x60 - Balkan Pharmaceuticals

812.00Kč

Turinabol (Chlorodehydromethyltestosterone, CDMT) je silný doplněk k léčivému přípravku, který se také nachází na trhu s názvem Tbol. Toto je ve skutečnosti mnohem pokročilejší a upravená verze dalšího mocného doplňku Dianabol. Chemická struktura výrobku se proto liší od chemické struktury přípravku Dianabol. Rozdíl chemické struktury neumožňuje aromatizovat a má nízké hodnocení androgenního hodnocení. Tato funkce z něj činí přátelský zdravotní doplněk mezi uživateli, včetně profesionálních kulturistů. Tento zdravotní produkt je velmi výhodný ve sportovní oblasti kulturistiky. Rozumíme výhodám získaným profesionálními kulturisty v následující části.

Některé z hlavních dopadů používání CDMT
Kulturistův komunita, která spravuje CDMT, ji označila jako T-bol kvůli svým dynamickým vlastnostem podobným jako Dianabol bez
zavodnení. Vzhledem k tomu, že se v těle neochutnává, netvoří se estrogen, který uvolňuje vedlejší účinky. Jedná se o perorální doplňky, které uživatelé mohou snadno spravovat. Navíc se jedná o vzácné doplňky, které jsou také bezpečné pro ženy kulturisty. Zde jsou uvedeny některé významné zisky pro uživatele:

Univerzální směs
T-bol je všestranný zdravotní prostředek, který lze použít jak pro plnění, tak pro rysování. To může být použito s jinými složkami zdraví během tréninku, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků. Je to úžasná zdravotní sloučenina, která se dobře upravuje s různými dalšími steroidními sloučeninami.

Zvyšte vytrvalost
Dalším přínosem pro T-Bol je pomáhá zvyšovat úroveň vytrvalosti kulturisty. Tato funkce je pro ně skutečně použitelná, protože musí investovat do cvičení s pevným jádrem pro udržení dobře vy
rysované postavy. Tato funkce jim také pomáhá okamžitě vytvrzovat svaly.

Vyvíjejte svalovou hmotu
Turanabol také prokázal, že má vliv na získání svalové hmoty. Ačkoli to nemusí stavět masu jako jiné steroidní sloučeniny, ale rozhodně pomáhá dosáhnout čistého zisku. Vzhledem k tomu, že nedochází k aromatizaci do estrogenu, sval získaný kvůli jeho podání je slabá svalová hmota.

Zvyšte hladinu testosteronu
Zvláštností
Turinabol je, že má schopnost snížit hladinu SHBG (Globulin Binding Sex hormone). Snížená hladina SHBG vede ke zvýšení hladiny volného a aktivního testosteronu v těle. Zvýšení hladiny testosteronu vede k celkovému blahu kulturistů.

Doporučená dávka kulturistům
T-Bol je k dispozici na trhu ve formě tablet na perorální podání, což usnadňuje jeho podání. Ideální dávka doporučená pro kulturisty mužů je 20-50 mg denně, když je užívána v steroidním zásobníku. Dávka doporučená pro kulturisty žen je 2,5-7,5 mg denně. Přijetí vyšší dávky nebude pro uživatele znamenat velké výhody. Nejlepší rady však mohou poskytnout pouze odborníci na oblast zdravotnictví. Proto je doporučeno, aby se jejich konzultace před zahájením cyklu steroidů.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty