You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TRI-TRENBOLONE 200mg 1amp x10 - Swiss Remedies

1,220.00Kč
  • Značka: SWISS REMEDIES
  • Kód produktu: trenbolone mix
  • Dostupnost: Na skladě

Steroidy, pokud jsou užívány výhradně, poskytují svým uživatelům obrovské výhody, ale když se některé sloučeniny zdraví spojují, stává se jedním z nejlepších prvků. Trenbolon mix je perfektní kombinací některých nejúčinnějších esterů Trenbolonu. To má dokonalou a vyváženou směs tří silných esterů trenbolonu - acetátu, hexahydrobenzylkarbonátu a enanthátu. Tyto estery jsou výhradně velmi silné a spolu poskytují některé úžasné výhody uživatelům včetně profesionálních kulturistů. Podívejte se na obrovské přínosy získané v následujících informacích.

Významné změny
Tri Trenbolone je silný steroid vytvořený kombinací tří silných esterů. Proto má klíčové vlastnosti všech těchto esterů zabalených do jedné látky. Začátečníci nebo profesionální kulturisté proto získají obrovské výhody při správě zdravotního produktu. Níže uvádíme některé z hlavních změn, které změnili majitelé kulturistů:

Čistá tělesná hmotnost
Dosažení dokonalého tvaru těla není pro výrobce kulturistů snadný. Pracují celé hodiny, aby zesílily své svaly a ztratili nadbytečné množství tuku. Výsledky mohou být získány rychlým způsobem, pokud se spojili s řádným administráním přípravku
Ripped. Jedná se o jednu z klíčových vlastností látky.

Zajištěná svalová tuhost
Tok kyslíku v svalech v těle se provádí prostřednictvím červených krvinek. Tento doplněk zdraví zvyšuje proces růstu červených krvinek v těle. To nakonec pomáhá při čerpání více kyslíku do svalů a pomocí pravidelného cvičení kulturisté mohou dosáhnout svalové tuhosti.

Spalování přebytečného tuku
Uchovávání přebytečného tuku v těle by tělo kulturistům složitě vyvíjelo fyzicky vhodné tělo. Spolu s následným pravidelným cvičením musí poskytovat zdravotní doplněk pro ztrátu nadbytečného tuku. Využívá tělesné tukové zásoby na energii, když provádí intenzivní cvičení, čímž vytváří štíhlou postavu.

Rychlejší zotavení po úrazech
Jakékoliv svalové zranění se pro sportovce může stát velkým potížím, pokud se neobnoví rychleji. Trenbolon Mix je silný anabolický steroid, který pomáhá při rychlejším zotavení ze zranění způsobených během cvičení. Tím by se kulturisté vrátili do normálního života.

Vhodná dávka pro směs trenbolonů
Trenbolone Mix je injekční steroid, který musí být injikován do intramuskulárních tkání. Ačkoli to může být přijata v zásobníku s jinými steroidními sloučeninami, ale pro začátečníky, Tren Mix musí být přijata výhradně. Podíl dávky závisí na tolerančním výkonu uživatele. Bylo však zjištěno, že dávka 300 mg týdně je pro začátečníky dostatečně dobrá. Profesionální kulturisté mají schopnost dávku dávat na vyšší limit 600 mg na cyklus. Nejlepší doporučení však vždy přichází od odborníků v oblasti zdraví, a proto před zahájením cyklu steroidů konzultuje odborník.

- trenbolone hexahydrobenzylcarbonate (60mg)

-trenbolone acetate (60mg)

-trenbolone enanthate (80mg)

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty