You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TRENOL 100mg 1amp x10 - Malay Tiger

995.00Kč
  • Značka: MALAY TIGER
  • Kód produktu: trenbolone enanthate
  • Dostupnost: Na skladě

Terapeutické využití:
Trenbolone byl používán veterináři na zvířatech s cílem zvýšit svalový růst a chuť k jídlu.
 
Popis:
Vykazuje silné anabolické a androgenní působení, které jsou doplněny o výrazné lipotropní účinky, aromatizován. Způsobuje nárůst síly bez nadměrného přírůstku na hmotnosti, z toho vyplývá, že téměř vůbec nezadržuje vodu v těle, jeho velkou zvláštností je, že spaluje současně tuky přičemž souběžně s tímto účinkem buduje velké, silné a tvrdé svalstvo. Podporuje syntézu bílkovin.
 
Vedlejší účinky:
Co se týče vedlejších účinků, samozřejmostí jsou i androgenní podmíněné problémy - akné, bolesti hlavy, enormní agresivita a výkyvy nálad, atrofie varlat, ztráta vlasů, zvětšení prostaty. Poměrně silně ovlivňuje tvorbu vlastního testosteronu, což může vést k sexuální dysfunkci. Další nežádoucí účinky jsou nespavost a noční pocení. Řadí se mezi vysokotoxické prostředky. Při trenbolone uvádí vysoká škodlivost pro ledviny (pozor na silně tmavou moč, krev v moči nebo píchání v oblasti ledvin). Proto je nutné přijímat dostatek tekutin (3 až 5l denně). Je dobré zmínit i to, že enormní škodlivost na ledviny nebyla ničím prokázána, tedy může jít io mýtus. Rozpustnost trenbolonu acetát v rostlinném oleji je 50 mg / ml. V případě, jak je použit benzylalkohol pro zvýšení rozpustnosti, jeho koncentrace se může zvýšit na 75-100 mg / ml. Nevýhodou koncentrace vyšší než 50 mg / 1 ml je častý krátkodobý kašel, který trvá asi 1 minutu po vpichu.
 
Dávkování:
Trenbolonu enathate ma dlouhý half-live, tedy 12-14 dní. Proto se obvykle dávkuje jednou týdně od 200-600mg, jsou známé extrémy i 1400mg týdně. Dávkuje se v čase 6-8 týdnů, jsou známé i extrémy v čase 12 a více týdnů.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty