You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TRENACET 100mg 1amp x10 - GEP Pharmaceuticals

1,370.00Kč
  • Značka: GEP
  • Kód produktu: trenbolone acetate
  • Dostupnost: Na skladě

Trenbolone acetate je považován za jeden z nejsilnějších anabolických androgenních steroidů, který se kdy vyráběl ve světě kulturistiky. Tato látka byla poprvé vyvinuta v 60. letech. Acetátová verze této látky byla následně prodána pod názvem Finajet a Finaject. Je to jeden z nejsilnějších injikovatelných steroidů, které byly kdy uváděny na trh. To je většinou používáno pro plnění účely bodybuilders.
Tento steroid je známý tím, že má schopnost zlepšit postavu a výkonnost uživatelů. Jeho poptávka je vyšší na trhu a mezi kulturisty, protože je známo, že je silnější než testosteron. Nejlepší věcí ohledně trenbolonu je to, že neovlivňuje zadržování tekutin během cyklu budování svalů. Tato látka také nepodporuje metabolizmus estrogenu.
Trenbolonacetát má poločas jen 3 dny. Uživatelé se proto doporučují, aby ho každý druhý den spravovali. Mnoho pozitivních rysů je možné dosáhnout v kulturistice při správném použití tohoto steroidu. Zde jsou některé z použití Trenbolon Acetate pro vás.
Jaké jsou využití trenbolonacetátu v kulturistice?
Existuje mnoho důvodů, pro které je trenbolonacetát používán kulturisty. Některé z nich jsou zde, abyste věděli.
Pomáhá při spalování tuků: Tuk je jednou z hlavních složek lidského těla, která zabraňuje tělovým kulturistům získat dokonalé tónování a rysování těla. Trenbolonacetát má schopnost zvýšit metabolismus uživatelů. Takže kulturista je schopen ztrácet více tuku v kratším časovém období, aniž by vykonával těžké cvičení.
Bez aromatizace:
Trenbolon acetát je známý jako jeden z nejbezpečnějších steroidů, pokud jde o problém, který nastává v důsledku aromatizace. To znamená, že není třeba se obávat problémů, jako je nadýmání, nízké libido a dokonce i gynekomastie.
Čistý a udržovatelný narust svalové hmoty: Trenbolon Acetate je známý pro poskytování svalové hmoty pro uživatele. Zvláštností této látky je, že zisky jsou snadno udržovatelné. Není tedy nutné každodenně provádět těžké cvičení.
Zvýšení počtu červených krvinek: Čistý počet červených krvinek v těle uživatele se také zvýší. Červená krevní buňka je zodpovědná za přenos kyslíku do jiné části těla. Takže hladina kyslíku v těle uživatele se zvyšuje spolu s energií.

Správné dávky trebolone acetate
Dávkování přípravku Trenbolone Acetate se liší v závislosti na zdravotním stavu uživatelů. Bodybuilders se často doporučuje užívat 50 až 100 mg každý druhý den. Zatímco někteří uživatelé pokročilé úrovně se často doporučují užívat 100 až 200 mg každý druhý den. Pro dokonalý výsledek se vždy snažte udržet si na trati. Dodržujte pokyny předepsané odborným lékařem. To vám pomůže získat rychlejší výsledek v kratším časovém období. Nezapomeňte, že při použití takové silné látky neexistuje zkratka.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty