You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROPIOJECT 100mg 1ml/10ml - Eurochem Labs

380.00Kč
  • Značka: EURO CHEM
  • Kód produktu: testosterone propionate
  • Dostupnost: Na skladě

Terapeutická aplikace:

Úplný deficit nebo snížená produkce testikulámych androgenů, aplastická anémie, chorobné stavy vyžadující podporu anabolismu tělesných bílkovin (hypofyzární nanismus, Cushingův syndrom), u žen těžká postmenopauzální osteoporóza, některé případy metastazujícího rakoviny mléčných žláz, kostní a plicní metastázy atd.

Popis:

Jedná se o testosteronový ester s výrazně nižší dobou účinnosti, jako je to například u testosterone enanthate a cypionate - udávané je pouze jedno až dvoudenní působení. Dopingoví konzumenti tvrdí, že ve srovnání s časově dlouhodobější působícími estery testosteronu je při něm velmi rychlý nástup účinků, které se projevují již po dvou dnech výrazně silnějším pumpovým efektem, nárůstem tréninkové energie, síly a zvýšením chuti k jídlu. Navíc, nezpůsobuje výraznější zadržování vody v těle. Jeho zásluhou se získávají kvalitní přírůstky, tudíž je spíše vhodný do diety. Nežádoucí účinky při zneužívání testosterone propionate jsou výrazně nižší a vzácněji než při depotních testosteronových formách, ale při dlouhodobějším podávání nebo při zneužívání vyšších dávek přece jen tuje riziko vzniku masivního akné, vypadávání vlasů, nárůst tělesného ochlupení, zhrubnutí hlasu. Vznik gynekomastie, přes lehké aromatizaci prostředku je údajně minimální, stejně jako jeho toxický vliv na játra.

 

Zneužívané dávky:

Existuje opět několik možností zneužití dopingovými konzumenty. Buď se kombinuje s depotními testosteronovými estery (enanthate, cypionate) na začátku cyklu, kdy zaručuje okamžité působení až do nástupu působení depotních. forem, nebo je zneužívána během celého cyklu ve spojení s jinými anabolicko-androgenními prostředky. Nejčastěji se zmiňují prostředky jako oxymetholone, methandienone, stanozolol, oxandrolone, ale také injekční formy a to zejména v přípravě na soutěž. Setkal jsem se také s informacemi, že někteří siloví atleti využívali aplikaci vysoké dávky testosterone propionate den před soutěží. Testosterone propionate se velmi často zneužívána i jako přemosťovací látka mezi soutěží a ukončeným obdobím přípravy, během kterého se zneužívali dopingovými testy snadno identifikovatelné anabolicko-androgenní steroidy. Pokud se podávaly patřičné dávky a pokud se propionát vysadil dostatečně dlouho před dnem možné dopingové kontroly, údajně riziko překročení hraničního poměru testosteron / epitestosterón bylo minimální. Má krátký half-life, proto se užívá v dávkách u mužů 50-200 mg každý nebo každý druhý den a u žen 50-100 jednou za týden. Obvykle se užívá po dobu 6-8 týdnů. V těle se drží 7 týdnů.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty