You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ENANTHAL 250mg 1amp x10 - Malay Tiger

770.00Kč
  • Značka: MALAY TIGER
  • Kód produktu: testosterone enanthate
  • Dostupnost: Na skladě

Terapeutická aplikace:

U chlapců je používán ve spojení s terapií zaměřenou na urychlení růstu, hypogonadismus zapříčiněn nedostatkem androgenů, u žen při některých formách anémie

Popis:

Z dostupných informací vyplývá, že se jedná o prostředek, který je dopingovými konzumenty zneužíván jako čistě objemový anabolicko-androgenní steroid. Svými výstavbovými účinky údajně předčí i tzv. hardsteroidy (oxymetholone, trenbolon, methandienone), které jsou považovány za jedinečné při zneužití zaměřeném na nárůst brutální hmoty. Má silné androgenní působení s intenzivní anabolickou aktivitou, které vyvolávají vysokou retenci vody, nárůst svalové hmoty a excelentní vzrůst silového potencionálu oceňován zejména mezi silovými dopingovými konzumenty. Uváděny jsou i vynikající regenerační schopnosti, které dosahují prý tak vysoké parametry, že ten, kdo užívá testosterone enanthate může po dvou-třech hodinách od intenzivního tréninku nohou, bez potíže ještě absolvovat řekněme trénink zad. Zmíněné jsou i vysoké stavy napumpovanosti. Zneužíván je i sportovci, kteří vlivem dlouholetého těžkého tréninku trpí chronickými bolestmi kloubů a obratlů, na smíření těchto bolestí projevujících se právě při cvičení. Za nadprůměrné výsledky dosažené prostředkem testosterone enanthate se však musí zaplatit ve formě neobvykle bohatých negativních vlastností. Prostředek velmi snadno aromatizuje, následkem čehož v době zneužití jsou velmi časté tzv. feminizační projevy (obalování se tukem v bocích, gynekomastie), prudce snižuje endogenní produkci testosteronu, běžný je vzrůst krevního tlaku, akné na zádech, hrudníku a ramenou, které ale nastupují často až po vysazení prostředku. Samozřejmostí je snížena spennatogenéza a místy až neovladatelná agresivita. Zajímavá je informace o tom, že jeho negativní působení na játra v porovnání s orálně podávanými steroidy je ale nepoměrně nižší.

Je rozpustný v oleji. Má silné androgenní působení s intenzivní anabolickou aktivitou, které vyvolávají vysokou retenci vody, nárůst svalové hmoty a síly. Uváděny jsou i vynikající regenerační schopnosti a vysoké stavy napumpovanosti. Prostředek velmi snadno aromatizuje, následkem čehož jsou velmi časté feminizační projevy (obalování se tukem v bocích, gynekomastie), prudce snižuje endogenní produkci testosteronu, běžný je vzrůst krevního tlaku, akné které ale nastupují často až po vysazení prostředku. Samozřejmostí je snížena spermatogeneze a zvýšená agresivita. Jeho negativní působení na játra je ale mírně.

 

Zneužívané dávky:

Přesto, že se jedná o dlouhodobě působící depotní prostředek s účinkem 2-3 týdny, dopingoví konzumenti upřednostňují výrazně kratší intervaly mezi jeho aplikací. Z dostupných informací je zřejmé, že časté jsou kombinace téměř se všemi existujícím anabolicko-androgenními steroidy, přičemž údajně vždy jsou pokryty ty \ "správné \" receptory zaručující efekt požadovaný dopingovým konzumentem.

Má dlouhý half-life, proto se užívá v dávkách 250-1500 mg jednou za 4-7 dní. Užívá se obvykle po dobu 6-8 týdnů. Rovněž se nedoporučuje užívat ženám. Jeho detekční doba je 3 měsíce.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty