You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TEST E 250mg 1ml/10ml - Magnus Pharmaceuticals

760.00Kč

Nejlepší výhody užívání testosteronu Enanthate v kulturistice
· Zvýšení syntézy bílkovin: Protein je zodpovědný za růst a vývoj lidského těla. Je znám jako stavební blok svalu. Testosteron Enanthate zvyšuje schopnost syntézy bílkovin v těle uživatele. Takže uživatel může během krátké doby získat objemné tělo.
· Zlepšuje zadržování dusíku: Zvyšuje se i schopnost zadržování dusíku těla uživatele. Lidská svalová tkáň je kompromisem 16% dusíku. Čím více složek dusíku mají svaly, tím více anabolických výsledků. Testosteron Enanthate zvyšuje zadržování dusíku, což umožňuje, aby osoba dosáhla svalové hmoty v kratší době.
· Zlepšuje počet červených krvinek: Počet červených krvinek v těle uživatele se také zvyšuje správným použitím testosteronového enanthátu. Červená krevní buňka je zodpovědná za přenos kyslíku do různých částí těla. Takže se zlepšením červených krvinek se zvyšuje i počet kyslíku v těle uživatele. Takže kulturista získá obrovskou energii k intenzivnímu cvičení, aniž by dostal únavu a dosáhl svého požadovaného výsledku.
· Zvýšený výkon IGF-1: Tato složka je zodpovědná za růst různých aspektů lidského těla. Je také přímo vázán na lidský růstový hormon. Testosteron Enanthat zvyšuje tuto látku. Růst a vývoj kulturisty tak také značně posílil.
· Zvyšte míru zotavení: Míra zotavení uživatelů se také značně rozšiřuje. Kulturista je schopen provádět více cvičení v kratší době kvůli zvýšení míry zotavení. Také během poranění se uživatel této látky zotavuje rychleji.

estosteron Enanthate je jedním z nejpopulárnějších doplňků, které jsou ve světě kulturistiky již od velmi dlouhé doby. Jedná se o injekční steroid s dlouhým enanthátovým esterem připojeným k molekule testosteronu. To je důvod, proč je uvolňování času pomalé. Používá se většinou k léčbě nedostatku testosteronu v lidském těle.
Ale kvůli svým dalším obrovským pozitivním vlastnostem se stal široce oblíbeným i mezi světem zvyšujícím výkonnost. Jedná se o jeden z nejvíce snadno dostupných a silných anabolických steroidů všech dob.
Tento doplněk je ideální pro každou úroveň uživatelů, tj. Začínající, pokročilí a pokročilí. Takže kulturisté po celém světě dávají své první preference testosteronu Enanthate, pokud jde o jejich zlepšení výkonnosti.

Dávky testosteronu Enanthate
Dávky testosteronu Enanthate se liší od člověka k člověku v závislosti na různých fyzikálních aspektech. Nejčastěji doporučované dávky této látky jsou však 200 až 500 mg týdně. Dávky mohou být někdy rozděleny do dvou částí. Někdy se dávky doporučují také jako 400 až 500 mg týdně. Dávky mohou v některých zvláštních případech překročit 500 mg týdně. Je lepší konzultovat odborníka před jeho správou.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty