You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CLENBUTEROL 0.02mg 1tab x50 - Pharma Lab

230.00Kč
  • Značka: PHARMA LAB
  • Kód produktu: clenbuterol hydrochloride
  • Dostupnost: Na skladě

minimálně anabolické účinky. silné tuk spalující vlastnosti. Dokáže zvýšit metabolismus (přibližně o 10%), tělesnou teplotu přibližně o polovinu stupně nahoru a také mírně zvyšuje svalovou sílu.

Jak je již určitě známo, má termogenní schopnosti, proto během jeho užívání je cítit návaly horka, kdže zvyšuje tělesnou teplotu a výraznější pocení. Zlepšuje uvolňování glykogenu do krevního řečiště a tím podporuje nárůst energie, která bývá dosti citelná při tréninku, protože se zrychluje využití tuků a bílkovin v těle. To má za následek i spalování tukov.Zvyšuje aerobní kapacitu, a to tím, že zvyšuje kyslíkovou dopravu přes zvýšený krevní tlak. Při dlouhodobém užívání clenbuterol ztrácí účinnost, dá se to sledovat i tím, že pokud Vám klesá teplota těla, tedy při užívání clenbuterolu už nebudete cítit vůbec žádné návaly horka a pocení, znamená to, že účinek už pomalu upadá. Nepomáhá už ani zvyšování dávek, ani prodlužování cyklu, je nutné cyklus na určitou dobu přerušit a pak začít znovu. Vytváří synergický efekt s T3 v rámci spalování tuků, častokrát se využívá i během kúry, zejména s AAS, které jsou vhodné na nabírání kvalitní hmoty. Výzkumu poukazují i ​​na to, že dlouhodobé a časté užívání clenbuterolu způsobuje zvětšování srdce.

Je clenbuterol anabolický?
-spočiatku byl potenciál clenbuterolu velmi velký v rámci budování svalových přírůstků u zvířat, protože má schopnost stimulovat protosyntézu. Ale to co prokázala testy na zvířatech, neplatito u lidí, protože by se clenbuterol musel užívat ve velmi vysokých dávkách, které jsou už ale na hranici se smrtí. Výsledkem bylo zjištění, že má velmi nízký potenciál, pro budování svalů u lidí.


Je clenbuterol hormonální lék?
-Činnost clenbuterolu velmi úzce souvisí s katecholaminy (andrenalín a noradrenalin). Ale clenbuterol působí převážně na beta adrenergní receptory a ne na adregergné receptory alfa. Andrenalín a noradrenalin působí na oba tyto typy adrenergních receptorů (alfa i beta). Tedy clenbuterol zařazujeme mezi syntetické hormony, jeho výhodou ale je, že nesnižuje tvorbu vlastního testosteronu, a bohužel nemá téměř žádná anabolické a androgenní působení.
Je clenbuterol nejlepší beta-agonista (B-A)?
-Existují i ​​lepší a efektivnější alternativy, jako je clenbuterol, ale poměr ceny k působení této látky já velmi příznivý, proto i když není nejlepším B-A, je asi nejvíce využívaným.
Může clenbuterol vyvolat vznik gynekomastie?
-Bohužiaľ odpověď zní .... ano !!!! Určitě si prekvapný z toho co čteš. Clenbuterol může podpořit vznik gynekomastie, nebo zvětšit již existující gynekomastii. Takže pojďme k vysvětlení. Protože clenbuterol patří do skupiny Beta agonistů, o těchto látkách je známo, že mohou urychlit aromatizaci testosteronu. Proto je třeba při užívání clenbuterolu přijmout nezbytná opatření proti vzniku gynekomastie u citlivých jedinců.


Je Clenbuterol antikatabolický?
-pokud clenbuterol je minimálně anabolický, má alespon antikatabolické působení? Bylo prokázáno, že při nízkokalorických dietách clenbuterol vykazoval antikatabolické účinky. Proč? Tělo používá tuky z tukové tkáně jako energii, aby zabránili kalorickému deficitu. Jenže lidé během roku jedí dostatek sacharidů a proto tělo čerpá energii ne z tuků, ale z přijatých sacharidů. Rovněž to platí pro bílkoviny, což znamená, že tělo používá také bílkoviny jako zdroj energie. A tím se nedostane dostatečná výživa do svalů, a takto člověk ztrácí svaly a tuky zůstávají. A toto je místo, kdy nastupuje na scénu clenbuterol. Pomáhá tělu využívat vlastní tuk jako zdroj energie namísto bílkovin. Bohužel ale jeho využití se opravdu prokáže pouze v dietě, protože mimo diety jeho antikatabolické účinky se v podstatě ani neprojeví, může se projevit právě opak.


Je clenbuterol katabolický?
-lze bude směšné uvažovat o katabolických účinků clenbuterolu, protože jsem teď psal o jeho antikatabolických účincích. Pokud si ale pozorně četl, na konci jsem zmínil, že se může projevit právě opak. V nízkých dávkách se jeho katabolický účinek neprojeví. Studie ale prokázaly, že při dávkách 15-20 tab je katabolický. Tedy ano, clenbuterol může být i katabolický, protože při vysoké dávce způsobuje snížení kreatinkinázy, což znamená, že clenbuterol nepříznivě působí na svaly a tím nepříznivě působí i na tréninkové nasazení.
Může clenbuterol vzýšiť tréninkový výkon?
-Závisí to od výše dávek, clenbuterol může zvýšit výkon při nízkých dávkách, nebo snížit výkon při vysokých dávkách (to jsem již zmiňoval při výše položené otázce)
 
Kdy je lepší užívat clenbuterol?
-Myslím že odpovědi na výše položené otázky odpovídají i na tuto poslední otázku. Nejlepší je užívat clenbuterol v dietě, pro plné využití jeho účinků. Samozřejmě se užívá clenbuterol iv kúře, nebo po kúře, tedy v PCT. V PCT bych ho ale nahradil lepší alternativou a tou je Salbutamol, kvůli jeho několika výhodám. Protože narozdíl od clenbuterolu skutečně prodlužuje anabolický efekt, upravuje poměr dobrého a špatného cholesterolu a také dokáže do jisté míry spalovat tuk.
 
Dávkování:
Dávkuje se od 60 do 120 mcg za den. Zvykne se užívat ve dvou až třech denních dávkách s časovým odstupem cca 3 hodiny. Existují různé způsoby dávkování. Buď se užívá vkusu po dobu 3-4 týdnů v postupně se zvyšujících dávkách, tedy pyramida směrem nahoru, kdy se uživatel dostane na určitou přijatelnou dávku a tou pak konstantně dokončí cyklus. Nebo další systém je 2 dny "on" a 2 dny "off" opět po dobu 3-4 týdnů (tato volba pravděpodobně není ale zcela ideální). Neužívá se déle než 4 týdny, protože pak ztrácí své účinky.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty