You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GHRP-6 10mg - Bio Peptide

990.00Kč
  • Značka: BIO PEPTIDE
  • Kód produktu: ghrp-6
  • Dostupnost: Na skladě

Plná forma GHRP-6 je Hexapeptid uvolňující růstový hormon. To je velmi populární peptidový hormon pro třídu růstového hormonu. Hlavním úkolem GHRP-6 je zvýšit přirozenou produkci lidského růstového hormonu v těle uživatele. To je to, co je bezpečnější než syntetické doplňky růstu lidského růstového hormonu.
Se zvýšením růstového hormonu v lidském těle lze dosáhnout mnoha pozitivních atributů. Stimulace růstového hormonu je hlavně kontrolována hypofýzou. Při užívání GHRP-6 spouští hypofýzu a zvyšuje produkci růstového hormonu.
Od ztrát tuku až po vylepšenou míru zotavení poskytuje všechny typy výhod. To je to, co je ve světě kulturistiky tak oblíbené. Pokud se chcete dozvědět o všech výhodách, které můžete dosáhnout prostřednictvím správného příjmu GHRP-6 v kulturistice, projděte body uvedené níže.

Výhody užívání GHRP-6 v kulturistice
Pomoc při ztrátě tuku: Zvýšená hladina tuku v těle je jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují kulturistiku. To činí kulturista vypadat tlustě a dává velmi nezdravou tělesnou strukturu. GHRP-6 pomáhá při ztrátě tuku zvyšováním metabolismu lidského těla. Takže kulturista je schopen rychle ztratit tuk a získat svalovou hmotu.
Zlepšení kvality spánku: Spánek je jedním z hlavních faktorů, které pomáhají uvolnit tělo i duši po intenzivním tréninku. Vždy se doporučuje dobře spát každému kulturistovi. GHRP-6 zlepšuje kvalitu spánku. Takže kulturista vždycky působí během vystoupení energičtěji.
Posilte imunitní systém: imunitní systém je zodpovědný za udržení tělesného stavu a bez onemocnění a nemocí. GHRP-6 zlepšuje imunitní systém uživatelů a pomáhá jim vždy zůstat fit a večeří. Takže kulturista je schopen dát 100% výkonu a výkonu.
Silnější kosti: Kosti jsou zodpovědné za poskytnutí správné struktury a síly těla. Čím více silnějších kostí je známo, že jsou velmi silné. GHRP-6 pomáhá při zlepšování kostí uživatelů. Není tedy třeba se obávat zranění nebo jiných druhů problémů souvisejících s kostí. To je to, co je nejlepší pro kulturistiku.
Vylepšená míra zotavení: Načasování zotavení je jedním z hlavních faktorů, které mají velký vliv na výkon kulturistů. GHRP-6 zlepšuje dobu zotavení a pomáhá kulturistům provádět lepší trénink v kratším intervalu.

Dávky GHRP-6 pro kulturistiku
Nejběžnější dávky přípravku GHRP-6 jsou denně 50-500 mcg na injekci. Jedná se o standardní dávky doporučené pro kulturistiku. Ale je vždy lepší konzultovat odborníka za účelem kulturistiky.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat