You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CJC-1295 5mg - Bio Peptide

1,010.00Kč
  • Značka: BIO PEPTIDE
  • Kód produktu: cjc 1295
  • Dostupnost: Na skladě

CJC-1295 je synteticky vyrobený peptidový hormon vyráběný renomovanou firmou ConjuChem Biotechnologies. Tento peptid pomáhá fungovat jako stimulátor růstového hormonu. Takže se také nazývá hormon uvolňující růstový hormon nebo GHRH. Tento peptid pomáhá při produkci růstového hormonu. Takže člověk dokáže dosáhnout spousty kvalitních věcí.
CJC-1295 je považován za bezpečnější než jakýkoli jiný produkt HGH dostupný na trhu, protože přímo nezvyšuje hladinu HGH v těle uživatele. Funguje jako stimulant, který pomáhá zvýšit přirozenou produkci lidského růstového hormonu v těle uživatele.
Nejlepší kvalita zařízení CJC-1295, která je lepší než jiné peptidy na trhu, je, že účinek CJC-1295 je stabilní a výsledky jsou mnohem vyšší než ostatní. Existují některé jedinečné schopnosti tohoto hormonu, které jej činí lepší ve světě kulturistiky.
Chcete-li vědět o využití CJC-1295 v kulturistikách, projděte body uvedené níže.
Některé z použití CJC-1295 v kulturistikách
CJC-1295 má mnoho využití v kulturistice. To je to, co dělá to populární mezi začátečníky a pokročilé úrovně kulturisty obou. Některé z nich jsou následující:
Zvyšte úroveň přírodní HGH: kulturisté často užívají syntetické lidské růstové hormony ke zvýšení hladiny HGH v těle. Pomáhá jim dosáhnout svého požadovaného cíle. Ale CJC-1295 má jiný pracovní mechanismus. Pomáhá při zvyšování hladiny HGH v těle uživatele bez ovlivnění přírodního toku HGH. Neindukuje umělé HGH do těla. Místo toho zvyšuje produkci přirozeného HGH těla. Takže uživatel může dosáhnout mnohem lepšího výsledku.
Zlepšete uzdravení a obnovu: kulturisté jsou vždy náchylní k nehodám a úrazům v důsledku jejich životního stylu. Malá chyba může změnit životnost kulturisty kvůli zranění. Léčení trvá tak dlouho, že zbytečně ztěžuje polovinu tréninku. Ale CJC-1295 zlepšuje míru léčení také spolu se zvýšením HGH. Takže kulturisté se zotavují mnohem rychleji než ostatní lidé, kteří produkt nepoužívají. Tato osoba je také schopna vykonávat více cvičení v kratším časovém období.
Tuková ztráta: CJC-1295 je známý jako jeden z nejlepších peptidových produktů pro účely ztráty tuku. Zvyšuje rychlost metabolismu těla uživatele a osoba je schopna rychleji ztrácet tuky.

Správná aplikace CJC-1295
Doporučené dávky pro kulturistiku jsou pro různé uživatele různé, pokud jde o CJC-1295. Většinou se doporučuje užít 1 až 2 injekce týdně pro lepší výsledek. Nejvhodnější dávka je známa jako 500-1000 mcg týdně. Vždy doporučujeme poradit se s odborníkem před podáním tohoto hormonu. Pomůže vám vyhnout se nežádoucím účinkům.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat