You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ANAVAR 10mg 1tab x50 - Hubei

350.00Kč
  • Značka: HUBEI
  • Kód produktu: oxandrolone
  • Dostupnost: Na skladě

Použití Anavar v kulturistice
Svalový růst: Správný růst svalů je první věcí, kterou můžete dosáhnout správným použitím anavaru. Nepropaguje aromatizace. Takže uživatel nemusí čelit zadržování vody nebo jinému problému. To umožňuje tělovému kulturistovi velmi rychle získat kvalitu a svalovou hmotu. To je to, co dělá to nejlepší pro cyklu zvětšení.
Ztráta tuků: Anavar má schopnost velmi rychle spálit tuk v těle uživatele bez tvrdé fyzické aktivity. Pro správnou hubnutí je první věcí, která je nezbytná, pro zvýšení výživy a metabolismu diety, aby se tuky rychle spálily. Anavar zvyšuje metabolismus uživatelů, kteří je rychleji ztrácejí.
Zvýšení výkonu: Výkonnost kulturisty velmi závisí na síle a vytrvalosti. Pokud má kulturista dobrou vytrvalost a sílu, bude schopen provádět více cvičení, aniž by po dlouhou dobu trpěl únavou. Anavar pomáhá zvyšovat vytrvalost a sílu spolu se svalovou hmotou. To je to, co je nejlepší pro účely kulturistiky.
Vylepšená míra zotavení: Doba zotavení má velký vliv, pokud jde o kulturistiku. Anavar zvyšuje míru návratu uživatelů. Takže osoba se dokáže rychle zotavit po cvičení a dělá stále více cvičení. Nejen to, ale také, je schopen rychle zotavit se z úrazu.

Oxandrolone je populárně známý pod svou značkou Anavar po celém světě. Jedná se o jeden z mocných anabolických a androgenních steroidů, které jsou také známé jako jeden z nejbezpečnějších steroidů, pokud jde o vedlejší účinky. Anavar je jedním z mála steroidů přítomných ve světě kulturistiky, která je kompatibilní jak pro muže, tak pro ženy. To je důvod, proč Anavar je také známý jako "dívka steroid" také.
Ale název nemusí nutně znamenat, že steroid je speciálně vyroben pouze pro dívky. To bylo poprvé uvedeno na trh od G.D. Searle & co pod názvem
oxandrolon. Jedná se o perorální anabolický steroid, který usnadňuje podávání tohoto steroidu.
Byl speciálně navržen pro léčení ztrát svalů a rychlého úbytku hmotnosti. Je odvozen od dihydrotestosteronu (DHT). Jakmile Anavar vstoupí do krve, stane se aktivní. Kvůli jeho velmi krátkému poločasu, tj. 9 hodin, musí jej uživatel užívat každý den. Jeho nesmírný potenciál poskytnout lidským organizmům mnoho pozitivních vlastností je populární mezi kulturisty.

Dávky Anavaru pro kulturistiku
Anavar je populární orálně užívaný anabolický steroid s doporučeními různých dávek. Obvykle se doporučuje užívat 5 až 10 mg denně pro začátečníky. Doporučuje se užívat dávky obvykle za 2 až 4 týdny s krátkou přestávkou.
Pro uživatele mužských steroidů se obvykle doporučuje užívat 20-30 mg denně pro začátečníky. Intermediální uživatelé se často doporučují, aby užívali 40-50 mg denně. A uživatelé pokročilé úrovně se často doporučují, aby užívali 80-100 mg denně.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty