You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

METHENOGEN 25mg 1tab x100 - Calvin Scott

1,295.00Kč
  • Značka: CALVIN SCOTT
  • Kód produktu: methenolone acetate
  • Dostupnost: Na skladě

Fyzická fyzická kondice byla vždy a stává se nezbytností pro jedince spojené se sportovním světem. Vedle správného příjmu vyvážené stravy a pravidelného cvičení jsou také podporovány silnými složkami zdraví. Methenolone acetáte tablety jsou jednou z mírných anabolických látek dostupných na současném trhu. Bez ohledu na připojení esterového acetátu tento orální steroid má nízké androgenní vlastnosti.

Tato zdravotní směs je také používána profesionální kulturisty pro získání vítězného náskoku v soutěži. Ačkoli uživatelé nemohou očekávat dobrý zisk ve svalové hmotě, ale existuje několik dalších výhod anabolické sloučeniny. Primobolan tablety, jak se nazývají mezi uživateli, jsou užíváni i jednotlivci, kteří jsou ve fitnessu.

Klíčové vlastnosti získané profesionálními kulturisty
Přestože na trhu jsou k dispozici různé formy ústních steroidů,
tabletkový Primobolan je jedním z nejúčinnějších steroidů. Jedná se o jeden z nejvzácnějších steroidů, který nezvyšuje nadměrný tlak na játra. Mezi rozmanité přínosy produktu jsou obecně uvedeny tři klíčové výhody:

Zvyšte zadržení dusíku
Tablety Primobolan byly vždy považovány za dobrý doplněk pro zvýšení procesu zadržování dusíku v těle. To umožňuje obnovit svalovou hmotu, i když kulturisté procházejí obdobím tvrdé vyvážené stravy. Používá se tedy během období rysování profesionály. To je také považováno za anti-katabolické a mírné zdraví anabolické sloučeniny.

Podpora rychlého úbytku hmotnosti
Jeden z hlavních výhod podávání zdravotního produktu se dobře váže na receptor androgenu v těle. To znamená, že může být podáváno jako dobrý zdroj pro ztrátu hmotnosti rychlostí. Ačkoli je inhibitor aromatózy nebo SERMs obecně užíván spolu s ním, ale s Primobolanem není nadále potřeba ho užívat.

Zvyšte svalovou hmotu
To bylo zjištěno u běžných uživatelů, že získávají novou svalovou tkáň společně s existujícími svalovými svaly. Efekt je však dosažen, když projíždí fází nízkokalorické diety a podává tablety s ní. To pomáhá tělovým kulturistům při dobrém tvaru.

Ideální dávka doporučená kulturistům
Dávkování zdravotního produktu je inspirováno požadavkem nebo cílem osoby, která je podává. Tablety přípravku Primobolan musí být podávány perorálně, ale podíl dávky se může lišit od osoby k osobě. Podání odpovídajícího dávkování přináší obrovské výhody. Bylo však zaznamenáno, že dávka 50-75 mg denně je pro muže kulturistů poměrně dobrá pro dosažení velkých výhod. Dávka se však sníží na minimální úroveň, v případě ženských kulturistů, tj. 25-50 mg denně. Podíl dávky se bude lišit, pokud se užívá v zásobníku s jinými steroidními sloučeninami. Proto se doporučuje konzultace s odborníkem v oblasti zdraví získat podrobné informace o zdravotním produktu.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty