You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ALPHABOL 10mg 1tab x50 - Alpha Pharma

310.00Kč
  • Značka: ALPHA PHARMA
  • Kód produktu: methandienone
  • Dostupnost: Na skladě

Udržení dobře udržované postavy a zotavení silnější jsou klíčovými atributy požadovanými všemi kulturisty. Mít zdravou výživu a cvičit pravidelné cvičení je pro ně opravdu důležité, ale také příjem zdravotní přílohy. Methandienone tablety jsou deriváty synteticky odvozeného hormonu testosteronu. Jsou vysoce anabolické a mají mírné androgenní vlastnosti. To také platí s názvem Methandrostenolone, Danabol DS na trhu.

Perorální podávání zdravotního prostředku je pro uživatele velmi výhodné. Kromě toho, fitness lidí vědomí, tato sloučenina je také vysoká v poptávce mezi profesionálními kulturisty. Tyto tablety podávají v předkožních dnech, aby získaly přínosy v budoucnu. Následující pasáže popisují výhody lépe.

Významy, které odborníci získali tablety přípravku Methandienone
Význam Dianabol je dobře známý komunitě profesionálních kulturistů. Mezi různorodými formami zdravotnických produktů je tato posiluje silnějšími svaly, rozvojem svalů, zvyšováním vytrvalosti a dalšími dynamickými vlastnostmi. Dalším přínosem pro zdravotní doplněk je, že může být také nakládáno s dalšími anabolickými steroidy pro získání výhod. Podívejme se jasně na výhody níže uvedených bodů:

Zvyšte syntézu bílkovin
Proces syntézy proteinů probíhá přirozeně v těle. To je důležité pro vývoj nových proteinových buněk. Vlastnost přípravku
Dianabol pomáhá při zvyšování procesu syntézy bílkovin v těle. To vede k rychlejšímu vývoji stavebních kamenů svalů, díky nimž kulturisté vypadají silněji.

Zvýšená retence dusíku
Vzhled kulturisty závisí hodně na jejich svalech. Jejich celkový výkon by se mohl zhoršit kvůli jejich svalům. Svaly vypadají silnější a silnější, když je ve svalové tkáni dusík. Tento zdravotní doplněk vede k větší anabolické reakci čerpáním většího zadržování dusíku do svalů.

Zvyšte úroveň vytrvalosti
Methandrostenolon také pomáhá zvyšovat úroveň vytrvalosti mezi kulturisty. Stává se to díky procesu známému jako glykogenolýza, která vede k přeměně glykogenu na glukózu. Zdravá směs pomáhá při rychlém přeměně glukózy, která se okamžitě rozpadá v těle a uvolňuje energii. Výsledkem je zvýšení úrovně vytrvalosti.

Zvýšená úroveň síly
Methandrostenolon je také chválen jako vysoce kvalitní mimosezónní objemový steroid, což je opravdu cenné mezi profesionální kulturisty. Používají je během svého tréninku, aby zažili reakce příjemce v době soutěže. Během tohoto období také prožívají zvýšení úrovně síly.

D
ianabol dávkovací cyklus-doporučení pro profesionály
Poločas rozpadu tablet Methandienone je 3-5 hodin, proto reakce zůstává po určitou dobu kratší. Uživatelé rozdělili dávku na 2-3 menší podíl v den pro pokračování reakcí v krvi na nejvyšší úrovni. Navrhovaná dávka pro zdravotní produkt je 25-50 mg denně pro profesionální kulturisty. Pro získání lepších výsledků je však vždy konzultováno doporučení odborníků.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty