You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MESVIRON 25mg 1tab x100 - Genesis

900.00Kč
  • Značka: GENESIS
  • Kód produktu: mesterolone
  • Dostupnost: Na skladě

Steroidní sloučeniny jsou vyráběny pro poskytování velkých výhod uživatelům po dobu, kdy je používá. Nicméně, po dokončení cyklu steroidů je třeba, aby uživatelé následovali pooperační terapii nebo PCT. To je nezbytné k tomu, aby se hormonální rovnováha těla vrátila zpět do normálu. Jedním z velmi účinných a účinných prvků je Mesterolone, který má také značku Proviron. Jedná se o produkt pro orální zdraví, který byl původně vyráběn se záměrem používat pro lékařské účely. Nicméně v současné době to také používá uživatelé anabolických androgenních steroidů v jejich PCT cyklu.

Proviron je anabolický androgenní steroid, který byl modifikován a odvozen od dihydrotestosteronu (DHT) s přídavkem methylové skupiny na prvním uhlíku. Tato sloučenina se používá během cyklu PCT jako inhibitoru aromatázy (AI), neboť má schopnost působit na estrogen. Nemusí být tak silná jako jiné inhibitory aromatázy, ale funguje dokonale a slouží účelu správně. Proto i profesionální kulturisté dávají přednost použití přípravku Proviron na konci svého steroidního cyklu v PCT. Chápeme klíčové výhody získané použitím zdravotního příplatku.

Některé dobré důvody, proč Mesterolone používá kulturisté
Mesterolon je nepochybně jednou z nejúčinnějších sloučenin preferovaných profesionálními kulturisty. Zde jsou popsány klíčové rysy podávání zdravotní sloučeniny:

Uvolňuje volnější hormon testosteronu
Mesterolon má úžasnou vlastnost vazby na SHBG (sexuální hormon vázající globulin), protože tento hormon je nějakým způsobem zodpovědný za snížení rychlosti volného testosteronu. Vazba s hormonem SHBG pomáhá při zvyšování rychlosti cirkulace volného testosteronu v těle. To postupně zvyšuje přirozenou produkci testosteronu.

Ochrana proti estrogenním vedlejším účinkům
Během podávání anabolických androgenních steroidů se několik steroidů převede na estrogen z testosteronu s aromatizací. To přináší závažné estrogenní vedlejší účinky, pokud kulturisté nepoužívají přípravek Proviron v PCT. To se váže na enzym aromatose, který poskytuje ochranu proti negativním estrogenním účinkům.

Zvýšená metabolická aktivita
Pro kulturisty je jedním z velmi důležitých atributů jejich metabolická aktivita. Při použití v zásobnících s jinými steroidními sloučeninami to dělá zázraky, neboť zvyšuje funkčnost ostatních sloučenin zdraví procesem lipolýzy. To je způsobeno skutečností, že hormon
mesterolone se silně váže na receptor androgenu.

Dávkování doporučené pro přípravek Proviron
Tyto doplňky ke zdraví jsou vysoce efektivní při poskytování kvalitních výhod při správném podávání. Profesionální kulturisté musí zůstat opatrní v dávce doporučené a podávané. Tento přípravek je dostupný ve formě tablet pro perorální podání, což usnadňuje jeho podávání. Za účelem zvýšení výkonu se normální dávka pohybuje od 50 do 150 mg denně. Cyklus je sledován po dobu 8-12 týdnů. Podíl dávky se však liší od osoby k osobě v závislosti na jejich požadavcích. Proto nejlepší rady mohou být získány pouze prostřednictvím konzultace s odborníkem na zdraví.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty