You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAMAGRA GOLD 100mg 1tab x4 - Ajanta Pharma

250.00Kč
  • Značka: AJANTA PHARMA
  • Kód produktu: sildenafil
  • Dostupnost: Na skladě

Sildenafil je všeobecně známý jako Viagra nebo Kamagra je léčivý přípravek určený k léčbě sexuálních problémů u mužů. Většinou se používá k léčbě erektilní dysfunkce u mužů, která je způsobena různými zdravotními problémy.
Sildenafil má jednoduchý, ale účinný pracovní mechanismus pro léčbu tohoto problému u mužů. Uvolňuje sval přítomný ve stěnách cév. Výsledkem je zvýšení průtoku krve v této oblasti těla. Nesprávné proudění krve v penisu je známé jako nejčastější problémy, které vedou k problému erektilní dysfunkce u mužů.
Sildenafil zvyšuje tok krve v penisu a v důsledku toho je člověk schopen dosáhnout úplné erekce v žádném okamžiku. Takže uživatelé sildenafilu jsou vždy doporučováni, aby užívali dávky sildenafilu 1 až 2 hodiny předtím, než půjdou na jakoukoli sexuální aktivitu.
Vzhledem k prodlužování a intenzivnímu tréninku se kulturisté ocitli v důsledku erektilní dysfunkce. Dalším důvodem je prodloužené užívání steroidů na bázi testosteronu. Mezi těmito typy lidí může být sildenafil velkou pomocí.

Výhody správného dávkování sildenafilu
Kamagra má spoustu pozitivních vlastností, pokud jsou používány lidmi správně a podle směru. Má potenciál vyléčit jeden z největších problémů mezi mužskou generací. Bylo zjištěno, že většina mužů v dnešním světě trpí erektilní dysfunkcí. Hlavním důvodem je nezdravý životní styl a stres. Nepoškodzuje pouze sexuální život této konkrétní osoby, ale také svého partnera. Takže je důležité vyřešit problém co nejdříve ze života.
Sildenafil pomáhá lépe vyléčit tyto problémy dokonale bezprostředně. Správné dávkování sildenafilu před sexuální aktivitou vám může pomoci získat správnou erekci po delší dobu. Sildenafil zajišťuje správný průtok krve cév penisu. Poskytuje dlouhou a udržitelnou erekci. Takže osoba se může těšit na delší dobu. Pomáhá člověku dosáhnout uspokojení a uvolnění mysli a svalů. Účinky sildenafilu trvají delší dobu a poskytují uživateli plnou spokojenost. Je plně bezpečný i pro kulturisty.

Správné dávkování sildenafilu
Přípravek
Kamagra přichází v ústní formě a je velmi snadný na příjem. Dodává se v modré barvě a tvaru diamantu. Dávkování se hodně liší od 20, 50 a 100 mg na tabletu. Jednotlivci se doporučují užívat 1 dávku denně. Tabletu nikdy neužívejte znovu do 24 hodin od první tablety. Nejlepší čas je 30 minut až 1 hodina před tím, než se dostanete do jakékoliv sexuální aktivity. Pro lepší výsledek vždy konzultujte odborného lékaře před podáním sildenafilu.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty