You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

STANOZOLOL INJECTION 100mg 1ml/10ml - Genesis

870.00Kč
  • Značka: GENESIS
  • Kód produktu: stanozolol
  • Dostupnost: Na skladě

Zdravotní doplňky byly vždy považovány za cennou látku pro kulturisty. Různé anabolické androgenní steroidy byly ve vysoké poptávce v oblasti sportu v oblasti kulturistiky. Jeden z nejoblíbenějších a požadovaných anabolických androgenních steroidů je injekční Stanozolol. Jedná se o působivý anabolický steroid, který byl synteticky odvozen od testosteronu.

To je často vyžadováno amatérskými i profesionálními kulturisty pro získání úžasných výhod tohoto intramuskulárního injekčního steroidu. To platí i pro jméno Winstrolu mezi uživateli. Výrobci kulturistů ji používají obecně po dobu cyklu rysování a úbytku hmotnosti.

Výhody získané kulturisty podáváním přípravku Stanozolol Injection
Po správném zdravotním režimu a přísném cvičení pomáhá při dosahování růstu svalů a zvyšování fyzické síly u kulturistů. Nicméně, touha užívat si účinky v kratším časovém období se naplňuje použitím injekcí Winstrol. Jedná se o skutečně účinný a výkonný zdravotní doplněk určený ke ztrátě hmotnosti. Podívejte se na hlavní výhody získané kulturisty:

Ideální pro rysovačku
Na rozdíl od ostatních steroidů se Winstrol nedostává do estrogenu, a kulturisté tak nedosahují retence vody. Ve skutečnosti se tento zdravotní produkt používá v řezacím cyklu, protože pomáhá při spalování tuku bez napětí při zadržování vody.

Spalovaní tuků
Nadměrné ukládání tuku by zkazilo kariéru kulturisty a trvá spousta času, než se dostaneme zpět do tvaru. Ale díky správě společnosti Winstrol mohou rychleji spalovat tuky a pokračovat ve své rutinní a nízkokalorické stravě.

Růst svalů
Několik doplňků na zdraví pomáhá při zvyšování velikosti svalů, nicméně nepřináší žádnou výhodu při získávání síly. Injekce přípravku
Stanozolol však nejen pomáhá růstu svalů, ale také zvyšuje fyzickou sílu uživatele. To znamená, že kulturisté dosáhnou díky své správě dvojí výhodu.

Stihlý vzhled
Pro profesionální kulturisty je to, že jsou v nakloněném tvaru velmi důležité, pokud jde o jejich konkurenční požadavek.
Winstrol pomáhá při získávání štíhlého vzhledu bez toho, aby způsobil jim, aby vyvíjeli plný vzhled. Výrobci kulturistik musí dodržovat svůj správný plán stravování a rutinní cvičení spolu s administrací produktu.

Celkový vývoj
Injekční Stanozolol je úžasný zdravotní doplněk, který je účinný při přinášení celkového vývoje kulturistům. To improvizuje tvorbu červených krvinek v těle, což vede k rozvoji tvrdších a silnějších svalů.

Vhodná dávka doporučená kulturistům
Dávka zdravotního přídavku vytváří dopad na kulturisty. Obecně je podíl dávky hodnocen v hmotnosti svých uživatelů a několika dalších faktorů. Ale kulturisté užívají Stanozolol Injection v rozsahu 100-300mg týdně. Injekce se užívají v rovnoměrném poměru po celý týden. Předávkování prvku nepřinese uživatelům další výhody, proto je nejlepší se vyvarovat předávkování. Pro získání nejlepších výsledků je však doporučeno poradit se s odborníky.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty