You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NEBIDO 1000mg 1amp - Bayer Schering AG

1,520.00Kč
  • Značka: BAYER SCHERING
  • Kód produktu: testosterone undecanoate
  • Dostupnost: Na skladě

Výhody užívání testosteronu Undecanoate ve světě kulturistiky
Všechny výhody, které může poskytnout testosteronový zdravotní doplněk, můžete dosáhnout použitím testosteronu Undecanoate. Ale tato látka je schopna poskytnout vám všechny výhody vylepšeným způsobem.
Zlepšení zadržování dusíku: Retence dusíku v lidském těle je zodpovědná za spoustu fungování. To je jedna z hlavních složek zodpovědných za anabolickou aktivitu ve svalech. Testosteron Undecanoát má schopnost zvýšit zadržování dusíku v lidských svalech. Výsledkem je, že kulturista brzy získává svalovou hmotu s řádnými odřezky.
Zlepšení červených krvinek: Červená krvinka přenáší kyslík a další živiny do různých částí těla. S posilováním červených krvinek v těle může kyslík a další živiny také rychle dostat do různých částí těla. Takže osoba je schopna získat více energie a provádět více tréninku s omezeným časovým odstupem. To je to, co dělá to populární mezi kulturisty.
Zvyšte syntézu bílkovin: Protein je stavebním kamenem lidského těla. Testosteron Undecanoate má schopnost zvýšit syntézu bílkovin v lidském těle. Takže uživatel této látky dosahuje v krátké době kvalitní svalovou hmotu. Vždy byste měli konzultovat odborného lékaře před podáním takové silné látky. Zde je několik doporučených dávkování, které byste měli dodržovat.

Testosteron undekanoát je silný orální anabolický steroid, který je preferován všemi úrovněmi kulturistů. To se prodává pod různými názvy jako Nebido, Aveed a Andriol. Tato látka obsahuje jak anabolické, tak androgenní vlastnosti. Většinou se používá pro stabilizaci hladiny testosteronu v lidském těle. Tato látka byla nejprve zavedena v Číně jako injekční směs. Později byla v 70. letech vytvořena ústní forma v Evropě.
Je známý jako jeden z nejrozšířenějších esterů testosteronu, mezi kulturisty. Nejlepším rysem této látky je to, že může být užíváno perorálně a účinky této látky trvají mnohem déle, než jakýkoli jiný steroid, když jsou užívány v injekční formě.
Má potenciál do značné míry zlepšit vzhled a výkon uživatelů. To je to, co z něj dělá jeden z výhodných doplňků mezi kulturisty. Pokud se chcete dozvědět o všech výhodách, přečtěte si další informace.

Správný způsob podávání testosteronu Undecanoate pro kulturistiku
Dávkování jsou různé pro různé uživatele. Závisí to na schopnosti těla uživatele na tomto základě předepisovat dávkování. Pro terapeutické použití se často doporučuje užívat steroid 1000 mg každých 12 týdnů. Často se doporučuje užívat dalších 1000 mg po dokončení prvních 12 týdnů.
A pro zvýšení výkonu jsou nejčastěji doporučované dávky 1000 mg každé 2 až 4 týdny. Ale vždy je lepší se poradit odborným lékařem.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat