You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TESTOSTERONE CYPIONATE 200mg 1amp x10 - Swiss Remedies

770.00Kč
  • Značka: SWISS REMEDIES
  • Kód produktu: testosterone cypionate
  • Dostupnost: Na skladě

Popis:

Je rozpustný v oleji. Jedná se o silně androgenní a anabolicky působící, lehce aromatická prostředek. Zvyšuje svalový objem, hmotnost a sílu. Dosažené výsledky po vysazení prudce klesají. Působí dramaticky na snížení endogenní produkce testosteronu. Způsobuje nadměrné zadržování vody v těle a proto se nejčastěji používá v objemové přípravě. Vedlejší účinky jsou stejné jako při TST enanthate.

 

Tento prostředek vzhledem k tomu, že je vyráběn převážně v USA, patří údajně k nejčastěji zneužívaným právě sportovci této země. Dokonce jsem se setkal s tvrzením, že je to americká verze evropského testosterone enanthate se stejnými účinky, vlastnostmi a i vedlejšími účinky. Z dostupných informací vyplývá, že se jedná o silně androgenní a anabolicky působící, lehce aromatická prostředek. Dopingoví konzumenti udávají jeho vynikající účinky na zvýšení svalového objemu, hmotnosti a síly. Jedním dechem se však přiznává velká nestabilita těchto výsledků, které prudce klesají po jeho vysazení. Je to přirozené, protože působí dramaticky na snížení endogenní produkce testosteronu a zároveň způsobuje nadměrné zadržování vody v těle. Zkušení dopingoví konzumenti však tento problém umí minimalizovat dodatečným zneužitím antiestrogenních prostředků (tamoxifen citrate, mesterolone) a prostředků schopných ovlivnit zvýšení produkce tělu vlastního testosteronu (HCG). Vedlejší účinky jsou shodné s těmi, které jsou uváděny při prostředku testosterone enanthate.

Zneužívané dávky:

Má dlouhý half-life, proto se užívá v dávkách 200-1500 mg jednou za 4-7 dní. Užívá se obvykle po dobu 6-8 týdnů. Nedoporučuje se užívat ženám! Jeho detekční doba je 3 měsíce.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty