You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CYPIOJECT 200mg 1ml/10ml - Eurochem Labs

580.00Kč
  • Značka: EURO CHEM
  • Kód produktu: testosterone cypionate
  • Dostupnost: Na skladě

Testosteron Cypionát je silný a vysoce potenciální steroid, který je dostupný na současném trhu. Toto je jeden z derivátů testosteronu, který byl připojen k silnému esteru cypionátu. Mezi nejsilnější steroidy patří tento prvek ve formě injekcí, které jsou injekčně aplikovány do svalů. Díky správě produktu, správnému cvičení a vyvážené stravě mohou uživatelé získat svaly rychleji. Proto je to také řízeno amatérskými nebo profesionálními kulturisty buď pro rysování, nebo pro efekty zvětšování.

Tento zdravotní doplněk má základní prvek jako Testosteron, ale má rozdíl v struktuře ve srovnání s přirozeně produkovaným testosteronovým hormonem. Tento rozdíl způsobuje, že se reakce pomalu uvolňuje po dlouhou dobu. Jakmile je injektován do těla, vstřebá se do něj velké množství intramuskulárních tkání.

Výhody získané testosteronem cypionátem
Testosteron Cypionát je vysoce ceněn kulturisty kvůli svým vlastnostem pomalé uvolňování a delšího poločasu života. Kulturisté mohou použít doplněk na zdraví podle svých požadavků v cyklu rozmělňování nebo rysování. Ale kromě těchto funkcí má také některé další výhody. Některé z nich jsou uvedeny zde:

Zvyšování zadržování dusíku
Dusík se ukládá do svalů, protože mu poskytuje tvrdší vzhled, a to je jeden z klíčových atributů, které kulturisté vyžadují. Příslušné podání přípravku vede ke zvýšení procesu zadržování dusíku ve svalech. To vede k vývoji tvrdších a silnějších svalů.

Rychlejší zotavení po úrazech
Zranění při práci není pro kulturisty velkou záležitostí. Ovšem zrychlení z oživení lze očekávat s příjmem T
estosterone Cypionate. To pomáhá při léčbě zranění způsobených svaly, a tím umožňuje kulturistům návrat ke své fitness.

Zvyšte svalovou sílu
Kombinace cvičení, vyvážené stravy a adekvátní aplikace přípravku přináší obrovské výhody. Jedním z hlavních přínosů je, že pomáhá při získávání svalové síly, protože zdravotní produkt improvizuje svalovou kontrakci.

Spravujte váhu
Získání a kontrola správné hmotnosti je pro profesionální kulturisty rozhodující. Někteří mohou mít požadavek na snížení tělesné hmotnosti, zatímco jiní mohou potřebovat zvážit. V obou případech pomáhá Testosteron Cypionate při dosažení cíle pohodlně. Obecně platí, že během cyklu řezacího cyklu někteří kulturisté používají také v mimosezónním období k získání objemu svalů.

Doporučená dávka pro testosterone Cypionate
Tento zdravotní doplněk musí být aplikován do svalové tkáně. Pokud jde o zvýšení výkonu, kulturisté mohou použít dávku 200 mg až 1000 mg týdně. Protože má dlouhý poločas, frekvence dávkování je nízká, tj. Jednou za týden. zůstane v krevním proudu pro dlouhý proud. Část se však může lišit podle požadavků uživatelů. Doporučuje se proto poradit se s odborníkem.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty