You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SUSTANON 250mg 1ml/10ml - Magnus Pharmaceuticals

760.00Kč

Testosteron MIX je běžně známá jako Sustanon na trhu. Jedná se o směs injekčních testosteronů na bázi oleje, která obsahuje čtyři účinné látky. Čtyři hlavní sloučeniny obsažené ve směsi Sustanonu jsou testosteron propionát (30 mg), testosteron fenylpropionát (60 mg), testosteron isokaproát (60 mg) a testosteron dekanoát (100 mg). Tato směs testosteronu má strukturu, která poskytuje rychlé, ale prodloužené uvolňování testosteronu. Uživatel proto musí podávat injekci obvykle jednou za 3 až 4 týdny.
Tato látka byla nejprve vyrobena společností Organon s nápadem poskytnout malý a velký ester testosteronu v jedné sloučenině. Je to velmi silná anabolická směs s mnoha androgenními aktivitami. Nejběžnější použití Sustanonu je v kulturních kulturách pozorováno mezi kulturisty. Umožňuje těm kulturistům získávat obrovskou svalovou hmotu a sílu v kratším časovém období. Je navržen tak, aby zvýšil hladinu testosteronu u uživatelů v kratším časovém limitu, tj. Do 24 až 48 hodin. Účinky trvají po přibližně 21 až 34 dnech přibližně po jeho podání.


Pozitivní znaky užívání Sustanonu Testosterone Mix pro kulturisty
Existuje spousta přínosů správného užívání přípravku Sustanon. Některé z nich jsou následující:
Zvýšení počtu červených krvinek: Červená krvinka je velmi důležitá pro správné fungování lidského těla. Je odpovědný za přenášení kyslíku do různých částí těla. Sustanon pomáhá při zvětšování červených krvinek v lidském těle. S nárůstem počtu červených krvinek se hladina kyslíku také zvyšuje v různých částech těla. To umožňuje kulturistům provádět více cvičení v kratším časovém období.
Zvýšená retence dusíku: Dusík je základní složkou lidského svalu. Přes 16% svalu se skládá z dusíku. Je odpovědný za anabolické aktivity svalů. Sustanon pomáhá při zvyšování zadržování dusíku. To pomáhá kulturistovi při plnění i při rysování.
Zlepšení syntézy bílkovin: Protein je známý jako stavební blok lidského těla a svalů. Sustanon má schopnost zvýšit syntézu bílkovin v lidském těle. Takže kulturista je schopen získat více svalů v kratších časech. Pro lepší výsledky užívejte přípravek Sustanon ve správných dávkách a podle doporučení odborníků.


Správné dávky Sustanonu pro kulturisty
Přípravek
Sustanon se doporučuje v různých dávkách pro různé osoby v závislosti na některých faktorech. Nejčastěji doporučená dávka tohoto přípravku je 250-1000 mg týdně. Obvykle se doporučuje užívat každých 7 až 10 dní pro účely budování svalů. Pro správný anabolický účinek stačí 500 mg týdně. Někteří uživatelé pokročilé úrovně se často doporučují, aby převzali 750 až 1000 za týden. Dávkování více než to může způsobit některé negativní dopady. Takže je vždy lepší vzít odborné doporučení před příjmem takového přídavku.

-testosterone decanoate (100mg)

-testosterone isocaproate (60mg)

-testosterone phenylpropionate (60mg)

-testosterone propionate (30mg)

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty