You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

D-DUBOL 100mg 1amp x10 - Malay Tiger

890.00Kč
  • Značka: MALAY TIGER
  • Kód produktu: nandrolone phenylpropionate
  • Dostupnost: Na skladě

Nandrolon fenylpropionát je jednou z nejnáročnějších steroidních sloučenin dostupných na trhu. Tato sloučenina se vyrábí se základním prvkem nandrolonu a esteru fenylpropionátu. Má nízké androgenní vlastnosti s vysokými anabolickými vlastnostmi, které z něj dělají velmi populární mezi kulturisty. Jedná se o injekční anabolický steroid, který působí rychleji a uvolňuje činnost v těle za krátkou dobu. Toto je také známé jako Durabolin mezi jeho uživateli a má jedinečnou vlastnost rozpadat se na dihydronandrolon (DHN), na rozdíl od jiných anabolických steroidů, které se rozpadají na DHT. To je také velmi populární u profesionálních kulturistů, protože je používají pro zvětšování svalů.

Významná role role Nandrolone Phenylpropionate pro kulturisty
Durabolin je rychle působící anabolický androgenní steroid, který se uvolňuje v těle rychle. Odfiltruje se také z těla, jakmile uživatelé přestanou injekčně podávat zdravotní doplňky. Kulturisti získají obrovské výhody při odpovídajícím podávání zdravotního produktu. Kromě toho, profesionální kulturisté ho mohou využít i s jinými steroidy, aby získali lepší výsledky. Podívejme se na hlavní výhody kulturistů:

Efekt rysování
Kulturisté si musí zachovat své fyzické atributy, jako jsou svaly, aby získali náskok v soutěži. Durabolin pomáhá jim rychleji dosáhnout svého cíle rysováním nebo zvětšením svalů. To může také být načteno s dalšími doplňky, aby se vytvořil silný objemový cyklus.

Rychlejší hojení svalového úrazu
Zranění při práci v tělocvičně je běžným stavem. Ale to rozbíjí rutinu kulturisty na několik dní. Podání zdravotního prostředku vede k rychlejšímu zotavení ze zranění způsobeného ve svalech. Díky tomu se v krátké době vrátí k rutině.

Zvyšuje sílu a hmotnost
Pevnost a svalová hmota jsou dvě stěžejní rysy potřebné kulturisty. Vzhledem k tomu, že má základový prvek jako nandrolon, má toto vlastnosti zvýšit úroveň síly. Mohou také zaznamenat vývoj svalové hmoty v krátkém čase v porovnání s jinými nandrolonovými sloučeninami.

Budujte silné svaly
Svaly se vyvíjejí díky procesu syntézy dusíku v těle. Výrobci kulturistik mohou vyvinout silnější svaly při správě zdravotních produktů spolu s pravidelnou cvičením.

Vhodná dávka
Durabolin má připojený fenylpropionátový ester, který má krátký poločas rozpadu 4,5 dne. Podíl dávky závisí na požadavcích uživatelů. Podíl doporučené dávky pro mužské kulturisty je však 400-600mg týdně. Musí sledovat cyklus po dobu 8-12 týdnů. U žen užívajících dávku se dávka snižuje na dávku 50-100 mg týdně.

Nejlepší rady a pokyny mohou poskytnout pouze odborníci, a proto se odborníci na dávkování důrazně doporučují pro efektivní dosažení výsledků.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty