You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PRIMOBOLAN 100mg 1ml/10ml - Max Pro

840.00Kč
  • Značka: MAX PRO
  • Kód produktu: methenolone enanthate
  • Dostupnost: Na skladě

Táto látka byla vyvinuta německou firmou Schering začátek 60 let. Jde o anabolicky působící prostředek s extrémně nízkým androgenním účinkem. U dlouhodobých "sypačů" přináší jen malé svalové a silové přírůstky, ale u takzvaných "novosypačov" tato látka může přinést poměrně dobré výsledky s minimálními vedlejšími účinky. Jeho přírůstky jsou poměrně trvanlivé. Je téměř neškodný pro játra. Aromatizován, někdy se zmiňuje výskyt mírného akné, nezpůsobuje výrazné zvýšení krevního tlaku a hodnoty cholesterolu zůstávají v normě. Při dlouhodobém užívání mírně ovlivňuje tvorbu vlastního testosteronu. Vzpomíná se i zesílení růstu vlasů a chlupů, ale tato látka je derivátem DHT, při určité genetické dispozici tedy vyvolává nadměrné vypadávání vlasů.

Patří mezi nejbezpečnější injekční formy steroidů. Oproti tabletové formě zadržuje výrazně vyšší% vody. Má delší dobu účinnosti, jeho half-life je 10,5 dne. Aplikuje se jednou za 5 - 7 dní v dávkách u mužů od 400 - 1000mg týdně a u žen od 50 do 100mg týdně. Užívat by měl v době od 10 - 12 týdnů pro jeho skutečně plné využití. Detekční doba je 4 - 5 týdnů.

-Methenolon čili Primobolan® Depot je derivát dihydrotestosteronu, který je mezi kulturisty velmi populární (a zvláště u žen, pro své nízké androgenní efekty). Je to mírně anabolický, nízko androgenní steroid. Dobře se váže k androgenním receptorům, a proto patří do tzv třídy I. Poprvé byl popsán v roce 1960 a udržel si zcela stabilní oblibu pro své minimální vedlejší účinky.

-Je často kombinován s jinými steroidy, například s nandrolones Decanoat a testosteronem / tst.mix v objemovém cyklu a stanozololom a testosteronem v rýsovacím cyklu. Je jeden z mála steroidů, který je efektivní i při dietě s nízkým příjmem kalorií. Přírůstky síly ani objemu sice nejsou dramatické, ale po delší době jsou velmi kvalitní av podstatě trvalé. Značnou nevýhodou je však vysoká cena.

-Methenolon se vyrábí v injekční i orální (tabletové) verzi (Primobolan Tablets). Tablety nejsou na rozdíl od jiných steroidů alkylované. Methenolon je totiž alkylovaných na 1. uhlíku, což zvyšuje jeho stabilitu při průchodu játry, a mezi 1. a 2. uhlíkem je dvojitá vazba, která zesiluje anabolický efekt.

 
Vedlejší účinky:

-Vedľajšie účinky se objevují jen zřídka, a to i při vysokém dávkování. Tato látka aromatizován a není toxická. Protože orální forma není alkylovaná, nepoškozuje játra (přinejmenším v běžných dávkách). Někteří uživatelé si kupodivu stěžují na padání vlasů. V této souvislosti je vhodné upozornit, že injekční methenolon bývá často falšování a ve skutečnosti nezřídka obsahuje levné testosteronový estery.

-po skončení kúry se netřeba obávat výrazných ztrát, takže není nutné užívat látky na povzbuzení tvorby testosteronu. Ženy tuto látku velmi často užívají, protože je jedním z mála steroidů, se kterým mohou experimentovat.

 

Dávkování:

-Protože orální forma není alkylovaná a je dvakrát méně účinná než injekční, dávky tablet musí být vysoké. Obvyklé dávkování je 2-6 tablet (100-300 mg) denně v 2-3 dávkách nebo 200-400 mg injekční verze týdně. Rozumné dávkování orální formy je do 1000 mg týdně. Ženy by neměly překračovat dávky 30 mg denně. Dokonce i tak nízké dávkování může způsobit ireverzibilní virilizační problémy (např. Zhrubnutí hlasu), takže je lepší začínat na 1 tabletě dvakrát denně

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty