You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PRIMOBOLAN DEPOT 100mg 1amp - Bayer Schering AG

150.00Kč
  • Značka: BAYER SCHERING
  • Kód produktu: methenolone enanthate
  • Dostupnost: Na skladě

Methenolone je silný anabolický a androgenní steroid používaný pro kulturistiku po celém světě. Tento silný hormon byl nejprve uvolněn společností Squibb pod obchodním názvem Nibal (orální) a Nibal Depot (injekční). Po německých léčivých přípravcích ji však v roce 1960 získalo obchodní jméno Primobolan (ústní) a Primobolan Depot (injekční).
Primobolan Injection nebo Depot je jeden z nejsilnějších anabolických steroidů, které se kdy vyráběly. To je také známé jako jeden z vysoce hodnocených doplněk, pokud jde o bezpečnost. To je považováno za nejbezpečnější steroid pro muže i ženy.
Theismový hormon má pevné důkazy o zlepšení stavu lidského těla během onemocnění, jako je ztráta svalové hmoty, osteoporóza a sarkopenie. To je to, co kulturisté přijmou.
Je známo, že řádné podávání tohoto doplňku má výrazně vyšší fyzické vlastnosti uživatelů.

Úžasné výhody použití přípravku Primobolan Injection v kulturistice
· Řezací cykly: Dosažení správných řezů a chudé svalové hmoty je pro kulturisty velmi důležité zejména v období před konkurencí. Ale dosažení takových cílů není snadným úkolem. Primobolan Depot má schopnost zvýšit retenci dusíku a také se váže na androgenní receptory těla. To je to, co z něj činí výkonný řezný steroid.
· Zvýšení počtu červených krvinek: Je známo, že přípravek Primobolan Depot zvyšuje počet červených krvinek v těle uživatele. Červená krevní buňka je zodpovědná za přenos kyslíku do různých částí těla. Jak se počet červených krvinek zvyšuje v těle, zvyšuje také počet kyslíku. To poskytuje rychlou energii kulturistům pomocí tohoto doplňku.
· Zlepšení imunitního systému:
Imunita lidského těla je hlavním faktorem, který chrání tělo před různými vnějšími nemocemi a nemocemi. Primobolan Depot má potenciál výrazně posílit imunitní systém uživatelů. Takže kulturista využívající tento doplněk čelí méně nemoci než jakákoli jiná běžná osoba.
· Vylepšení míry obnovy: Primobolan Depot má schopnost zvýšit míru návratu uživatelů. Kulturisti, kteří používají Primobolan Depot, se v průběhu intenzivního cvičení objevují rychleji. Takže osoba je schopna provádět více cvičení v kratším intervalu. Dokonce i během poranění bude kulturista získávat vyšší rychlost zotavení. Také zvyšuje vytrvalost.

Nejlepší způsob, jak podávat Primobolan Depot
U mužů se často doporučuje užívat 400 až 600 mg týdně, aby se zjistil možný zisk těla. Dávky přípravku Primobolan Depot by měly být podány nejméně 8 až 12 týdnů. Ženské uživatelé se také doporučují, aby užívali tuto látku, ale v mnohem nižší dávce, tj. 100 mg výkonový týden. Tento steroid je velmi účinný a vyžaduje pečlivé podávání. Takže je vždy lepší konzultovat odborníka před jeho správou.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty