You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

METHANDIENONE INJECTION 100mg 1ml/10ml - Genesis

530.00Kč
  • Značka: GENESIS
  • Kód produktu: methandienone
  • Dostupnost: Na skladě

Pro amatérské nebo profesionální kulturisty se ukázalo, že různé doplňky v oblasti zdraví dostupné na trhu mají velký dopad. Mezi různými účinnými látkami je injekce Methandienonu účinným a dobře známým anabolickým androgenním steroidem. Jedná se o prvek zvyšující výkon, který je považován za dostatečně dobrý pro amatérské kulturisty. Ačkoli je injekce do intramuskulárních tkání poprvé může být trochu znepokojující, výsledky jsou však mnohem rychlejší. Tento zdravotní doplněk je tedy využíván jak amatérskými, tak profesionálními kulturisty.

Pozitivní dopad Dianabol na kulturisty
Tento zdravotní doplněk vytvořil obrovský požadavek profesionálních kulturistů kvůli svým příjemcům. Předtím, než se dostanou do oblasti soutěže, musí se dostat do správného tvaru a zvýšit své fyzické atributy. Ačkoli musí pokračovat pravidelné cvičení a správná strava, použití injekce Methandienonu vede k rychlejšímu dosažení cíle. Zde jsou uvedeny některé z hlavních výhod, které kulturisté užívají při podávání injikovatelné steroidní sloučeniny:

Produkce bílkovin
Podávání Dianabolu uživatelů vede k nárůstu produkce bílkovin v těle. Vytváří prostředí, které pomáhá udržet více svalstva dusíku než normální rychlost. Produkce více bílkovin v těle vede k rozvoji více svalových tkání.

Retence dusíku
Jedním z klíčových fyzických atributů, které kulturisté vyžadují, je růst svalů. Důležitým prvkem, který je zodpovědný za růstový faktor, je zadržování dusíku. Dianabol vytváří vliv na improvizaci zadržování dusíku v těle. To vede k rozvoji růstu svalů mezi kulturisty.

Budování síly
Posilování svalů znamená vhodnost profesionálních kulturistů. Pravidelná rutina cvičení je opravdu cesta k rozvoji silných svalů a jejich posilování. Ale výsledky mohou být získány rychlejším způsobem se správným příjmem injekce Dianabol. Jedná se o skvělý doplněk zdraví pro budování síly a svalové hmoty.

Dosažení dobře udržované postavy
Dosažení dobře udržované postavy je pro kulturisty zvláště důležité během období soutěže. Ztráta hmotnosti vede k získání chudé svalové hmoty a ztuhlého těla, když se spojuje s injekčním podáním Methandienonu. To spaluje tuk při práci s rychlejším poměrem a pomáhá při dosažení tělesného stavitele.

Doporučené dávkování pro kulturisty
Methandienonová injekce je k dispozici ve formě injekčních lahviček na trhu a je docela snadná injekce do intramuskulárních tkání. Dávkování přípravku Dianabol pro začátečníky je obvykle 15-20 mg denně, protože je dostatečné pro dosažení výjimečných výsledků. Dávkovací cyklus se prodlužuje na 8-10 týdnů. Pro profesionální kulturisty se dávka zvyšuje na 15-40 mg denně v závislosti na jejich cíli v soutěži. Proto se podíl dávky může lišit od osoby k osobě. Konzultace odborníka na zdraví je vysoce doporučena pro získání nejlepších výsledků při podávání zdravotního produktu.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty