You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DROSTANOLONE 100mg 1amp x10 - Pharma Lab

1,040.00Kč
  • Značka: PHARMA LAB
  • Kód produktu: drostanolone propionate
  • Dostupnost: Na skladě

V současné době jsou na trhu k dispozici různé druhy doplňků. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby uživatelům v jejich příslušných polích poskytovaly skvělé výsledky. Jedním z vysoce uznávaných doplňků, které jsou požadovány mezi sportovními osobnostmi, je Drostanolone Propionate. Jedná se o silný anabolický androgenní steroid, který se dostal na trh před deseti lety a od té doby má velký vliv na jeho uživatele. Vyrábí se s přísadou silného esteru propionátu s přísadou Drostanolone. Přípravek je odvozen od jiného účinného steroidního dihydrotestosteronu (DHT), i když chemická struktura byla změněna.

To také platí s obchodním jménem
Masteron na současném trhu. Zpočátku byl tento injekční zdravotní přípravek použit jako terapeutický prostředek, pokud jeho jiné úžasné vlastnosti nebyly objeveny. Nyní je vysoce hodnocena komunitou profesionálních kulturistů a dalších sportovců. Zejména v oblasti kulturistiky se používá během řezacích cyklů a také v době přípravy soutěže. Ačkoli několik odborníků si dobře uvědomuje své výhody, ale nechá o tom i ostatní. Následující pasáže obsahují výhody získané profesionálními kulturisty, takže se na to podívejte.

Klíčové výhody použití přípravku Drostanolon Propionat

V oblasti sportu se zvyšuje úroveň konkurence každým dnem. Sportovci se snaží vynaložit maximální úsilí na to, aby získali v soutěži vítěznou náskok. Správa Masteronu je jednou z klíčových metod, kterou sledují odborníci. Množství profesionálních kulturistů využívá zdravotní doplněk pro získání uvedených výhod.

Zvyšování síly

Jedním z klíčových atributů vyžadovaných profesionálními kulturisty je zvyšování jejich svalové síly. Následující pravidelné cvičení hraje v procesu rozhodující roli, ale Masteron má vlastní dynamickou vlastnost, jak urychlit proces. Když se spojuje se správným dietním plánem a cvičením, výsledky se mohou projevit v krátkém čase.

Zvyšování úrovně vytrvalosti

Profesionální kulturisté a jiní sportovci musí tvrdě pracovat na udržení úrovně vytrvalosti. Podpora zdravotního přídavku pomáhá sportovcům v improvizaci úrovně vytrvalosti rychlostí. Díky tomu je trávit více hodin na svých trénincích a lépe se připravit na soutěž.

Ztuhnutí svalů

V oblasti kulturistiky musí kulturisté pracovat na tom, aby jejich svaly vypadaly silnější a silnější. To je jeden z klíčových atributů potřebných v oblasti sportu. Masteron improvizuje proces zadržování dusíku v těle, který je důležitý pro vytvrzování svalů. Proto několik amatérů, stejně jako profesionální kulturisté, ji používají k vytvrzení svých svalů.

Výkonné antiestrogenní vlastnosti

Existuje několik dalších doplňků, které uvolňují negativní estrogenní reakce v těle. Nicméně, Masteron je daleko od jakékoli estrogenní aktivity. Ve skutečnosti působí jako antiestrogenní prvek v těle. Uživatelé tak budou využívat pouze výhody bez negativních dopadů. Podávají tuto látku bez dalšího doplňku proti estrogenu.

Dávkovaní

Nyní, jelikož bylo jasné, jaké výhody léčby přípravku Drostanolone propionát je známo, zjistěte jeho adekvátní dávku. Kulturisté musí sledovat dávku 300-400mg týdně, aby získali požadované výsledky. Dávka se musí užívat jako injekce 100 mg podávaná každý druhý den. Doba podávání je v prvních dnech 6-8 týdnů.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty