You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DROSTANOLONE ENANTHATE 200mg 1amp x10 - Swiss Remedies

1,150.00Kč
  • Značka: SWISS REMEDIES
  • Kód produktu: drostanolone enanthate
  • Dostupnost: Na skladě

Drostanolone Enanthate je velmi silný a silný anabolický androgenní steroid, který je založen na látce Drostanolone Propionate. Toto mu dalo jméno Masteron. Tento steroid byl nejprve vyroben společností Syntex a prodáván pod jmény Masteril, Drolban a Metormon s Masteronem. Je odvozen od látky dihydrotestosteron (DHT). Drostanolone Enanthate je oblíbeným způsobem používán kulturisty v období před konkurencí. Je známý jako silný tuk ztrácí a řezný agent.
Tato kvalita Drostanolone Enanthate je také oblíbená u sportovců. Má také schopnost zvýšit libovolnou svalovou hmotnost uživatelů. Správný příjem drostanolonu Enanthate může vést k různým pozitivním úspěchům.
Drostanolon Enanthate má dlouhou variantu esteru. Takže jeho nejlepší výsledky jsou získány, pokud je používán v delší délce cyklu. Chcete-li vědět o plných výhodách užívání přípravku Drostanolone Enanthate v kulturisti
ce, zde je informace pro vás.

Skutečné výhody užívání přípravku Drostanolone Enanthate v kulturistice
Existuje zcela nová úroveň přínosů při správném příjmu Drostanolone Enanthate. Některé z nich jsou následující:
· Vylepšení fyzických vlastností: Fyzické vlastnosti, které lze zlepšit správným podáváním přípravku Drostanolone Enanthate, jsou vytrvalost, síla a rychlejší regenerace. Uživatel Drostanolone Enanthate je schopen vykonávat více cvičení v důsledku zlepšení těchto vlastností. To je to, co dělá to populární mezi kulturisty.
· Rychlejší spalování tuků: Drostanolone Enanthate má schopnost rychleji spalovat tuk než kterýkoli jiný přípravek. Takže uživatel této látky je schopen získat kvalitní svalovou hmotu s méně tukovým složením. To umožňuje kulturistovi získat dokonalé řezy v kratším čase.
· Zvýšení počtu červených krvinek: Červené krvinky jsou zodpovědné za spoustu funkcí v lidském těle. Je odpovědný za nesení kyslíku do různých částí těla. Drostanolon Enanthate zvyšuje počet červených krvinek v těle uživatele. Také se zvyšuje počet kyslíku v buňkách kulturisty. To umožňuje tělovému kulturistovi rychle získat energii a efektivněji provádět více cvičení.
· Zlepšení syntézy kolagenu: Kolagen je proteinový materiál pro pojivová tkáň v celém těle. Vazy, šlachy, chrupavky, klouby a kosti jsou některé z běžných pojivových tkání v lidském těle. Jak se zvyšuje syntéza kolagenu, zvyšuje také sílu takových spojivových tkání.

Podávání drostanolonu Enanthate
Obvykle se doporučuje užívat 300 až 400 mg týdně u mužů. Dávkování může být zvýšeno podle požadavku uživatele těla. Zvýšení 100 mg týdně bude stačit. Dávkování je třeba před podáním rozdělit na dvě části. Dávky by se měly užívat nejméně po dobu 6 až 12 týdnů.
Pro co nejefektivnější výsledky a vyvarování se možných nežádoucích účinků konzultujte odborníka před jeho podáním.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat