You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BOLDENONE UNDECYLENATE 250mg 1amp x10 - Primus Ray

1,150.00Kč
  • Značka: PRIMUS RAY
  • Kód produktu: boldenone undecylenate
  • Dostupnost: Na skladě

Boldenone Undecylenate je silný anabolický androgenní steroid, který je odvozen od testosteronu. Tento doplněk je populárně známý svým obchodním názvem Equipoise mezi nadšenci kulturistiky. Je určen především pro použití veterináře. CIBA byla první společností, která vyvinula tento dlouhodobě působící injekční veterinární steroid.
Mnoho kulturistů používá tento steroid jako náhradu Deca Durabolin (Nandrolon Decanoate). Hlavní složka tohoto steroidu je společná s Deca Durabolinem (nandrolon dekanoát) je testosteron. Equipoise má velmi dlouhý undecylenátový esterový řetězec připojený. To je vlastnost, která činí tuto látku vysoce rozpustnou v oleji.
Taková kvalita Boldenone Undecylenate umožňuje kulturistům dosáhnout různých pozitivních fyzických vlastností ve velmi krátké době. Jedním z faktorů, které činí Boldenone více populární než Nandrolon, je to, že nese vlastnosti progestinu.
Chcete-li vědět o všech pozitivních vlastnostech, které může kulturista dosáhnout správnou správou Boldenone Undecylenate, projděte obsah uvedený níže.

Boldenone Undecylenate ve světě kulturistiky
Většinou kulturisté dávají přednost použití Boldenone Undecylenate kvůli svým objemovým vlastnostem. Některé z úžasných použití Boldenone Undecylenate v kulturistikách jsou následující:
· Zvyšte schopnosti anabolismu a budování tkání: Dosažení objemného těla je hlavním cílem každého kulturisty. Existují však určité překážky v cestě takových cílů, které omezují kulturisty, aby dosáhli svého plného potenciálu. Boldenone Undecylenate má schopnost zlepšit schopnost uživatelů anabolizmu a tkáňového budování. Takže osoba je schopna dosáhnout objemného těla v kratší době.
· Podpora katabolismu: Bez řádného zlomení komplexních živin do jednoduché formy tělo nebude schopno absorbovat. Takže je důležité, aby osoba měla silný metabolismus pro dosažení dobré síly. Boldenon Undecylenate podporuje katabolismus. Takže živiny v tělese kulturisty se rychleji rozpadají a poskytují více energie.
· Zvýšení tvorby červených krvinek: Boldenon Undecylenate zvyšuje počet červených krvinek v těle uživatele. Červené krevní buňky jsou odpovědné za přenos kyslíku do různých částí těla. Jak se počet červených krvinek zvyšuje, zvyšuje se i počet kyslíku v buňkách. Takže uživatel Boldenone Undecylenate se cítí energičtější než ostatní a je schopen dělat více cvičení.
· Podporovat syntézu proteinů: Schopnost syntézy bílkovin v těle uživatele také do značné míry posílí.

Správné dávkování Boldenone Undecylenate
Boldenone Undecylenate nebo Equipoise je výkonný doplněk používaný pro účely zvyšování svalové hmoty, vytrvalosti a tvorby červených krvinek. Může se pohybovat v rozmezí od 200 mg do 600 mg týdně po dobu 12 týdnů.
Hlavně se doporučuje užívat 400 až 600 mg týdně u mužů. V některých zvláštních případech se dávky také zvyšují na 1000 mg týdně.
Ženy se doporučují užívat 25 až 50 mg týdně.
Nejlepší výsledek vždy konzultujte s odborníkem před podáním takové silné látky jako je
Boldenon Undecylenát.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty