You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NANDRO D 250mg 1ml/10ml - Magnus Pharmaceuticals

1,280.00Kč

Anabolické androgenní steroidy jsou vysoce účinné látky používané mnoha jednotlivci po celém světě. Mezi různými zdravotními doplňky patří jeden z nejsilnějších produktů nandrolon dekanoát. Tento doplněk má své základní prvky jako hormon Nandrololone, který je připojen k esteru Decanoate. Perfektní kombinace těchto sloučenin z něj dělá vlivnou látku dostupnou na trhu.

Pro profesionální kulturisty je tento zdravotní doplněk dokonalým řešením pro budování silnějších svalů v krátkém čase. Tato sloučenina je také známá jako
Deca Durabolin mezi uživateli a je k dispozici ve formě injekcí. Tento zdravotní produkt je jedním z víceúčelových a přizpůsobivých produktů pro uživatele. Vzhledem k jeho úžasné vlastnosti synergizace s jinými steroidy, to je velmi výhodné profesionální kulturisty.

Hlavní přínosy podávání Nandrolon Decanoate
Ve sportu kulturistiky se doporučuje vyvíjet a udržovat svalovou hmotu a tělesnou zdatnost. Proto mnoho odborných kulturistů používá doplňky na zdraví, jako je Deca Durabolin, spolu s pravidelnými cviky a rutinou. Zde jsou hlavní výhody získané profesionální kulturisty s použitím zdravotního příplatku:

Pomáhá při dosahování cíle
Administrace Nandrolon Decanoate pomáhá při dosahování cílů profesionálních kulturistů. Toto působí jako stimulátor chuti k jídlu, který podporuje zajištění toho, aby tělo přijímalo odpovídající množství kalorií. Správný příjem kalorického jídla je nezbytný pro vývoj svalové hmoty.

Zvyšte produktivitu v tréninku
Kulturisté musí strávit hodiny v posilovně pro vycvičení a posilování jejich fyzické síly. Podání Deca Durabolin vede ke zvýšení produkční hladiny červených krvinek. To dodává okysličenou krev po celém těle, a tím vede ke zvýšení produktivity tréninku.

Zvyšte jejich hustotu kostí
Zobrazení síly může být popsáno jejich hustotou kostí. Bodybuilders mohou zvýšit hustotu kostí pomocí snadného procesu podávání zdravotního produktu. To jim umožňuje vypadat lépe a silněji. Pravidelné podávání zdravotního produktu zvyšuje hladinu kostní hustoty v těle.

Rozvinutý růst svalů
Pro sledování tvrdé cvičební rutiny musí kulturisté vyvinout silný a silný růst svalů. Tento doplněk zdraví pomáhá maximalizovat schopnost cvičení tím, že produkuje větší a silnější svaly. Mohou prodloužit svůj čas cvičení a zlepšit svou fyzickou zdatnost. Výsledky lze získat rychleji.

Vhodná dávka pro nandrolonu dekanoátu
Poločas rozpadu přípravku je 6-8 dní, a proto dávkování závisí na účelu použití.
Nandrolon Dekanoat je používán profesionálními kulturisty, a to jak pro rysování, tak i pro objemové efekty. Průměrná týdenní dávka pro kulturisty je v rozmezí 200-800mgs. Obecně platí, že cyklus výživového doplňku je 8-12 týdnů. Překročení dávky 800 mg však nepřinese pozitivní vliv na jejich zdraví. Ale pro dosažení nejlepších výsledků je doporučeno poradit se s odborníkem, jelikož mohou řídit odpovídající dávkování podle požadavku.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty