You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ASTRALEAN 0,04mg 1tab x50 - Alpha Pharma

390.00Kč
  • Značka: ALPHA PHARMA
  • Kód produktu: clenbuterol hydrochloride
  • Dostupnost: Na skladě

Na současném trhu jsou k dispozici různé formy doplňků stravy, které mají některé jedinečné a přínosné funkce. Clenbuterol HCL je jméno známé v kulturistickém společenství již řadu let kvůli jeho vlastnostem ztráty tuku. Zpočátku byla použita k léčbě stavů poruch dýchání, ale později se jeho účinek na ztrátu tuku vymazá. Od chvíle, kdy se stala populárním doplňkem pro zdraví pro amatérské i profesionální kulturisty.

Dopad Clenbuterol HCL na profesionální kulturisty
Klíčová vlastnost člena je potenciál způsobit, že uživatel rychle spaluje tuky. Dokonce i profesionální kulturisté jsou ohromeni účinkem, který tento doplněk zdraví uvolňuje na své tělo. Neznamená to však, že se mohou zcela spolehnout na samotný výrobek. Musí sledovat pravidelnou dietní rutinu spolu s fyzickým cvičením pro získání stanovených cílů. Bylo zjištěno, že uživatelé mají zkušenosti s rychlejším podáváním sloučeniny ve srovnání s těmi, které ji nepodávají.

Klenbuterol působí zvýšením tělesné hmotnosti bez tuku a také bazální metabolickou rychlostí (BMR). Tyto dva faktory jsou velmi důležité z hlediska ztráty nadměrného tělesného tuku. Svalová hmota získaná v průběhu pravidelného cvičení je čistá bez zapojení tuku do ní.

Protože se používá jako tuková ztráta perorální sloučeniny, vykazuje také některé další dynamické vlastnosti. Tyto vlastnosti jsou také potřebné kulturisty v jejich oboru sportu. Tyto zahrnují:

Snížení ztráty svalů
Při dodržování přísné stravy během tréninku musí profesionální kulturisté přeskočit různé potraviny. Navíc musí následovat tvrdé a pravidelné cvičební rutiny, které by mohly způsobit ztrátu svalů rychlostí. Clenbuterol pomáhá obnovovat svaly pouze tím, že ztratí tuk.

Zvyšte udržování svalů
Tento zdravotní doplněk má dalšího benefiční vlastnost ke zvýšení schopnosti pomoci při zadržování svalů v těle. To pomáhá udržovat svaly získané během cvičení.

Zvýšená aerobní kapacita
Klenbuterol se skládá z beta-2 receptoru, který je zodpovědný za improvizaci dýchacího zážitku u astmatických pacientů. Ale v případě profesionálních kulturistů dochází ke zvýšení úrovně aerobní kapacity. To jim pomáhá improvizovat jejich aerobní výkon.

Doporučená dávka kulturistům
Podíl dávky musí správně dodržovat kulturisté, aby získali výhody. Při použití pro zvýšení výkonu dávka v podstatě začíná dávkou 40 mcg denně u mužů. Ale doporučená dávka pro kulturisty žen je v počáteční fázi 20 mcg denně. Avšak při procházení cyklu se začne zvyšovat podíl dávky. To může být nejlépe navrženo odborným zdravotníkem, a proto doporučil všem uživatelům konzultovat odborníka. Převzetí předávkování nebude mít žádnou výhodu, pokud jde o získání lepších výhod.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty