You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AZOLOL 5mg 1tab x400 - British Dispensary

1,670.00Kč

Tabletkový Stanozolol je jeden z nejoblíbenějších anabolických steroidů, každý vyrábí se prodává pod názvem Winstrol. Tento steroid je oblíbenější díky své orální podobě a snadno se užívá i pro začátečníky. Dalším rysem této látky je, že je přítomna i v injekční formě. Injekční forma přípravku Stanozolol je známá jako Winstrol Depot.
Tableta Winstrol se používá hlavně ke konzumaci za účelem zvýšení síly a svalové hmoty. Použití tohoto steroidu může vést k různým typům pozitivních zisků. To je to, co dělá to populární mezi kulturisty. Pro lepší výsledek můžete konzultovat a odborně poradit s dávkováním a směrem této látky.
Stanozolol je odvozen od hormonu dihydrotestosteron (DHT). První farmaceutická společnost, která vyvinula tento silný anabolický a androgenní steroid, je Winthrop Laboratories (Sterling Drug) v roce 1962. Chcete-li vědět o všech výhodách přípravku Stanozolol, přečtěte si níže uvedený obsah.
Nesmí podporovat konverzi estrogenů: Jednou z nejdůležitějších vlastností přípravku Stanozolol je to, že nepodporuje aromatizace. Takže problémy se objevují při konverzi estrogenu, které se netýkají použití tohoto steroidu. Jedním z hlavních problémů přeměny estrogenu je gynekomastie. Tento problém se netýká Stanozololu, neboť nepropaguje konverzi estrogenu.

Růst svalové hmoty: Růst svalové hmoty je jedním z nejdůležitějších faktorů, které jsou vždy hlavními bodybuilders. Stanozolol ve velkém rozsahu podporuje růst svalové hmoty v těle uživatele. To nejen zvyšuje svalovou hmotu, ale také svalovou sílu a velikost. Takže uživatel může cítit změny v kratším čase.
Nabídne libovou svalovou hmotu: Pouze získání svalů nestačí, pokud se nedosáhne správné velikosti a podílu. Stanozolol nabízí uživatelům chudou svalovou hmotu a kvalitní svalovou hmotu. Takže uživatel je schopen dosáhnout objemného těla, ale má správné řezy a ne nadměrnou svalovou hmotu.
Vylepšení různých fyzických vlastností: Fyzické atributy osoby se také zlepšují správným použitím přípravku Stanozolol. Je známo, že má vyšší výkon, rychlost a obratnost uživatelů. Takže kulturista je schopen dosáhnout všestranného vývoje se správným podáním přípravku Stanozolol. To je to, co z něj dělá jeden z nejlepších produktů za účelem dosažení všestranného vývoje.

Podávání přípravku Stanozolol tabletky
Pro zvýšení výkonu se obvykle doporučuje užívat 25 až 50 mg denně. Tyto dávky jsou dostatečné pro dosažení kvalitní svalové hmoty a vytrvalosti. Dávky se někdy zvyšují na 50 mg denně na 100 mg denně na úrovni předem. Dávky přípravku Stanozolol by měly být užívány 6 až 8 týdnů pro lepší výsledek. Pro lepší výsledek konzultujte odborníka před jeho správou.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty