You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ANABOL TABLETS 5mg 1tab x1000 - British Dispensary

1,530.00Kč

Popis:
- Methandrostenolon (nebo také methandienon) je všeobecně známý pod označením Dianabol, což je starý obchodní název firmy Ciba pro 5 mg tablety methandrostenolone. Jde v podstatě o 17-alkylovaná derivát testosteronu s dvojnou vazbou mezi 1. a 2. uhlíkem. Váže se slabě na androgenní receptory a proto patří mezi steroidy tzv II. typu. Kompenzuje to však delším poločasem rozpadu a slabou afinitou k SHBG. Dnes se v naprosté většině případů vyrábí v orálních (tabletových) verzích; injekce se téměř nepoužívají, protože Dianabol je v nich i tak 17-alkylované.
- Na trh byl uveden v roce 1958 a byl vždy jedním z nejpopulárnějších steroidů. Byl to vůbec první steroid používaný americkými atlety a byl také jediným všeobecně známým steroidům v USA až do 70. let. V roce 1982 však firma Ciba výrobu zastavila, protože se zjistilo, že sportovci jsou jedinými lidmi, kteří ho ve velké míře zneužívají. Protože však její patent na tuto látku již vypršel, vyrábí ho dnes jiné firmy pod jinými obchodními názvy. Dianabol se v současnosti v lékařství používá k léčbě nechutenství a stimulaci proteosyntézy.

Anabolické účinky:
- Popularita Dianabolu pramení z jeho téměř okamžitého a velmi silného anabolického efektu. Je to zdaleka nejpopulárnější steroid používaný sportovci a mnoha z nich považován za nejlepší steroid, který byl kdy vyroben. Ne nadarmo byl označován jako "Snídaně šampionů". Pro vysokou retenci vody zjevně nejde o steroid vhodný na rýsování. Je však výborný na získání síly a svalové hmoty v objemovém cyklu, zřejmě druhý v tomto efektu za Anadrolem, avšak při menším výskytu vedlejších účinků.

Vedlejší účinky:
- Ačkoliv se Dianabol liší od boldenonu pouze alkylací na 17. uhlíku, jeho vedlejší účinky jsou podstatně silnější a projevují se hlavně v dávkách nad 20-30 mg / den. Ačkoli jeho náchylnost k aromatizaci je slabší než u testosteronu, vzniklý estrogen 17-alfa methylestradiol je mnohem silnější účinek než estradiol. Retence vody a vysoký krevní tlak jsou tedy dost časté, a to už v nízkých dávkách. Užívání Nolvadex nebo Clomid během cyklu tyto účinky minimalizuje. Dianabol je navíc 17-alfa alkylovaná sloučenina, která je docela dost toxická na játra. Zvýšení hodnot jaterních testů se objevuje při dávkách nad 10 mg / den. Přestože užívání Dianabolu je spojeno s obecně pozitivními pocity dobré nálady, při vysokém dávkování (nad 50 mg) může dojít ke zvýšení agrese.
- Dianabol se sice působením 5-alfa reduktázy mění na velmi potentní 5-alfa dihydromethandrostenolon, avšak tato reakce probíhá v lidském těle pouze v zanedbatelné míře. Dianabol je však sám o sobě docela dost androgenní, takže v některých případech vzniká extrémně silné akné a dostavuje se padání vlasů. Navíc je důležité upozornit na fakt, že mnoho údajných Dianabolů z černého trhu ve skutečnosti obsahuje vysoce androgenní Methyltestosterone.
- Užívání Dianabolu také již po velmi krátké době narušuje produkci vlastních androgenů, takže po vysazení běžně zmizí i 80-90% objemů a síly. Pouhých 15 mg / den vedlo u sportovců po 8 týdnech k poklesu tělesného testosteronu o dramatických 69%. Další studie dokazují 30-40% redukci vlastního tělesného testosteronu již po 10 dnech užívání dávky 20 mg. Po skončení kúry je proto nutné použít stimulátor tvorby testosteronu.
- Vzhledem k relativně krátký poločas účinku v těle (cca 4 hod), který se ve dny cvičení ještě zkracuje, se doporučuje jeho příjem 2-3krát denně, nejlépe s jídlem (pro zamezení případných žaludečních potíží). Jde o vhodnou drogu pro dopingové hříšníky, protože stopy methandrostenolone mizí z krve již po třech dnech od konce kúry, z moči po zhruba 5 týdnech.


kombinace:

- Dianabol je výborný v kombinaci s nandrolonu a Methenolone. Kombinace Dianabol / nandrolon je považována za jednu z nejefektivnějších vůbec. Je známo, že Arnold Schwarzenegger miloval kombinaci Dianabolu s Primobolan Depot. Poměrně běžná a velmi účinná je kombinace Dianabol / testosteron; přináší však už mnohem více vedlejších účinků. Kombinace Dianabolu s oxymetholone a stanozololem nikoli smysluplná vzhledem k tomu, že jde o steroidy stejného (II.) Typu a Dianabol navíc silně zvyšuje jaterní toxicitu oxymetholone. Uživatelé jsou však přesvědčeni, že existuje jistá synergie mezi Dianabolem a stanozololem. Cyklus Dianabol / testosteron / stanozolol je poměrně rozšířenou kombinací pro nedočkavých steroidních nováčky. Stanozolol bývá zpravidla zařazován až na konec cyklu jako skvalitňujúcich látka, zatímco Dianabol bývá používán jako "kickstart" na jeho začátku.
- synonyma pro název této látky jsou Metandrostenolone (esterifikace 17-OH), Dehydromethyltestosterone (modifikace jádra), Metandienonum (alkylace 17-uhlíku), tedy jsou to stejné látky se stejným počtem a stejnou chemickou strukturou.
- terapeutická dávka se pohybuje od 2 - 8 mg denně (maximálně po dobu 6 týdnů)
- silně zvyšuje protosyntézu, poměrně rychle zvyšuje tělesnou hmotnost a sílu
- aromatizuje, zavodňuje
- už jen dávka 10mg denně zvýší androgenní anabolickou činnost v těle 5-násobně
- také dávka 10mg denně dokáže snížit kortizol o 50 - 70%
- maximální hladinu v krvi dosahuje přibližně 1-3 hodiny po podání
- dávka 20mg denně dokáže snížit tvorbu vlastního TST v těle po 10 dnech téměř o 40%
- v 80. letech se dělala studie, kdy bylo podáváno cvičencům 100mg dianabolu denně po dobu 6 týdnech. Poměrně vysoká dávka způsobila snížení tvorby TST o 40%. Hladina LH klesla asi o 80%, hladina GH a FSH přibližně o 33%. Průměrný svalový zisk činil hodnotu 3,3 kg.
- při použití přípravku methadienonu lidé popisují jakýsi naval dobré nálady a pohody, to většinou platí v dávce do 30mg denně, ve vyšších dávkách a zejména nad 50mg denně se již projevuje agresivita ...
- zvyšuje glykogenolýzu, tedy užívání methandionone zvyšuje tvorbu kyseliny mléčné v těle a s ní také tvorbu glykogenu, což napomáhá ke zrychlení metabolismu a lepšímu využití sacharidů, což samozřejmě dokazuje do jisté míry i tuk spalující schopnosti této látky.
- tato látka také podporuje usazování vápníku v kostech
- denní dávka pouze 10mg methandiononu poměrně dost zatěžuje játra, při dlouhodobém užívání methandionone (6 týdnů) se jaterní hodnoty zvyknou zhoršit na jistou maximální hladinu přibližně do 10 dní užívání, pak se tato hladina zvykne udržovat přibližně stejných hodnotách až do konce vysazení, samozřejmě pokud bereme v úvahu užívání konstantní dávky.

dávkování:

injekční forma
Užívá se v dávkách 50mg až 100mg obden během 4-6 týdnů, maximálně ale 8 týdnů.
Začátečníci = 50 mg každý druhý den
Zkušení Sypač = 50 mg každý den nebo 100 mg každý druhý den
Hard Sypač = 100 mg každý den

V injekční podobě se užívá jen velmi zřídkakdy, což je možná škoda, protože jeho biologická dostupnost je o 40% vyšší než u tabletové formě. Dlouhodobě se tvrdilo, že je jeho toxicita je stejná, jako u tabletové formě, ale opak je pravdou, je výraznější nižší.

v 80. letech se dělala studie, kdy bylo podáváno cvičencům 100mg dianabolu denně po dobu 6 týdnech. Poměrně vysoká dávka způsobila snížení tvorby TST o 40%. Hladina LH klesla asi o 80%, hladina GH a FSH přibližně o 33%. Průměrný svalový zisk činil hodnotu 3,3 kg.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty