You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

T-5 30mg 1tab x60 - ZionLab

985.00Kč
  • Značka: ZIONLABS
  • Kód produktu: ephedrine
  • Dostupnost: Na skladě

V současné době jsou na trhu k dispozici četné doplňky stravy. Mezi nimi je Efedrin HCL jednou z nejstarších a vysoce účinných látek pro zdraví, které jsou k dispozici jednotlivcům s kondici. Bylo tam více než deset let a pomohlo mnoha kulturistům při dosahování svých cílů.

Tento zdravotní doplněk má klíčovou vlastnost uvolňování norepinefrinu, který působí stejným způsobem jako tělo uvolňuje adrenalin v těle. Zvyšuje činnost v centrálním nervovém systému (CNS), který vytváří reakci v jiných buňkách. To nakonec vede ke zvýšení metabolické rychlosti v těle, čímž dochází ke ztrátě tuku.

Fyzikální atributy získané s efedrinem HCL
Efedrin je jedním z nejvhodnějších doplňků v oblasti zdraví mezi profesionálními kulturisty. Poskytuje jim určité atributy, které jsou skutečně ceněny v jejich oboru sportu. Zažijí zvýšení kontrakce kosterního svalstva a pomáhají při soustředění. Tento zdravotní doplněk má také některé další výhody. Některé z klíčových atributů, které se těší profesionálním kulturistům při správě produktu, jsou zde diskutovány:

Zvyšuje rychlost metabolismu
Zvyšování rychlosti metabolismu těla je pro profesionální kulturisty velmi důležité. To jim pomáhá při rychlém ztrátě nadbytečného tuku. Zatímco užívají efedrin, je pravděpodobné, že zaznamenávají zvýšení metabolické rychlosti. To vede k rychlejšímu spálení tuku a cukru v těle.

Zachování svalové hmoty
Kulturisté se musí zapojit do tvrdého tréninku a kulturistiky. Získávání silných svalů však není snadný úkol, přinejmenším bez podpory zdravotního přísunu.
Ephedrine nejenže spouští jejich nadbytečné tukové usazeniny, ale také jejich svalové tkáně. Proto udržuje svalovou hmotu bezpečným způsobem.

Zvyšte úroveň vytrvalosti
Úroveň vytrvalosti musí být vylepšena mezi profesionálními kulturisty, aby se během jejich tréninku více snažila. Tento zdravotní produkt přináší více vytrvalosti, díky nimž je trénuje delší a těžší, protože tělo léčí rychleji.

Vyvíjejte svaly rychleji
Kulturisti, kteří užívají efedrin, mají některé úžasné výhody. Umožňuje jim rychle snížit přebytečný tuk a zvýšit rychlost metabolismu. To nakonec vede k rychlejšímu vývoji nové svalové tkáně.

Ideální dávka doporučená kulturistům
Podíl dávky se liší od osoby k osobě v závislosti na jejich cíli a požadavku. Profesionální kulturisté obecně podávají sloučeninu za ztrátu tuku. Dávka 25-50 mg podávaná 2-3krát denně je považována za dostatečně dobrou pro daný účel. Tento produkt je také sestaven s dalšími produkty pro dosažení lepších výsledků. Podíl dávky je však odlišný od dávky podávané výhradně. Nicméně v žádném případě nesmí být rozsah předepsaný pro tento prvek překřížen, protože nebude mít pro uživatele lepší výsledky. Nejlepší konzultace vždy přicházejí od odborníků v oblasti zdraví. Proto kulturisté musí před zahájením cyklu konzultovat s nimi.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat