You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ANASTROZOL 1mg 1tab x28 - Sandoz

510.00Kč
  • Značka: SANDOZ
  • Kód produktu: anastrozol
  • Dostupnost: Na skladě

Post-cykliální léčba nebo PCT je velmi důležitá, pokud plánujete zachovat úspěchy svalové hmoty, které jste získali během steroidního nebo prohormonového cyklu. Anastrozol obecně známý jako Arimidex je jeden takový výrobek, který lze použít k dosažení správné post-cyklické terapie. Je to forma antiestrogenu, která je klasifikována jako inhibitor aromatázy (AI).
Vývoj této látky se uskutečňuje počátkem 90. let od společnosti Zenaca Pharmaceuticals. To bylo nejprve vyvinuto za účelem vyléčení nižší hladiny estrogenového hormonu u postmenopauzálních žen. V podstatě blokuje aktivitu aromatázových enzymů. Takže estrogenní problémy, kterým kulturisté čelí po soutěži o svůj steroidní cyklus, nedochází.
Anastrozol je známý jako jeden z nejsilnějších anti-estrogenů, které byly kdy vyráběny. Má potenciál potlačit téměř 80% estrogenních účinků. To je to, co je mezi těmi kulturisty tak oblíbené.
Výhody použití anastrozolu v kulturisti
ce.

· Zabraňuje aromatizaci: Aromatizace je jedním z největších problémů, které kulturisté čelí během steroidních a prohormonových cyklů. Steroidy založené na testosteronu sestávají hlavně z estrogenních esterů, které jsou zodpovědné za vytváření aromatizace, které vyvolávají problémy s tekutinou, jako je nadýmání, nízké libido a dokonce i gynekomastie. Jedná se o vážný problém, kterým čelí téměř každý uživatel steroidů, pokud se nepodaří dodržovat správný postup. Anastrozole pomáhá vyhnout se takovým problémům. Potlačuje enzymy aromatázy, které jsou odpovědné za vznik takových problémů. Takže při správném užívání anastrozolu během steroidního cyklu není třeba se obávat vedlejších účinků.
· Pomáhá normalizovat různé další vlastnosti těla: Vzhledem k nadměrné zadržování tekutin vypadá tělo strašně tlusté a nadváhou. Také s nárůstem hmotnosti se objevují další problémy, jako je krevní tlak, zátěž srdce a ztráta energie. Vzhledem k tomu, že anastrozol zabraňuje vzniku přebytečné retence tekutin, problémy podobné těmto problémům nejsou řešeny. Dokonce i když někdo již čelí takovým problémům, anastrozol má schopnost potlačit estrogenní aktivitu. Takové problémy lze normalizovat do značné míry.
· Léčba nízkého testosteronu: Po dokončení steroidního cyklu se zjistí, že hladina testosteronu u uživatelů výrazně klesá. Hlavním důvodem tohoto děje je použití nadměrného přírodního testosteronu pro růst, vývoj a zvýšení výkonu. Takže kulturisté trpí nízkou hladinou testosteronu dokončením steroidního cyklu. Anastrozol pomáhá při obnovení přirozené hladiny testosteronu téměř na předchozí úroveň. To je to, co je nejlepší pro účely post-cyklické terapie.

Dávky anastrozolu
Bodybuilders doporučuje užívat 0,5-1 mg anastrozolu každý druhý den. Konkurenční kulturisté se často doporučují, aby užívali 1 mg každý druhý den pro lepší výkon. Doporučuje se užívat anastrozol po dobu 10 až 14 dní. Pro lepší výsledek konzultujte a znalec před jeho správou.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty