You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SIBUTRAMINE 20mg 1tab x50 - Pharma Lab

860.00Kč
  • Značka: PHARMA LAB
  • Kód produktu: sibutramine
  • Dostupnost: Na skladě

Dosažení dobře udržované postavy bez kompromisů ohledně plánu stravování je pro člověka skutečně skličujícím úkolem. Zvláště, když potřebujete dodržovat přísnou dietní rutinu, stejně jako profesionální kulturisté, je to obtížnější. Profesionální kulturisté musí dodržovat přísnou a nízkokalorickou stravu spolu s pravidelným cvičením. Proto je zřejmé, že intenzivní cvičení by zvýšilo jejich touhu po hladovění. To by jim přimělo k opakovanému jídlu a tím k vývoji tuku v těle. Tato záležitost by však mohla být mnohem jednodušší, kdyby se potlačila touha po hladovění.

Sibutramin HCL je jedním z nejlepších zdravotních produktů dostupných na současném trhu. Funguje jako potlačující hlad, který se ukázal jako velmi účinný pro kulturistiku. Jedná se o selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu a noradrenalinu, který byl dříve použit pro lékařské účely snižování obezity. Podle výzkumu provedeného na této látce bylo zjištěno, že má potenciál ztráty hmotnosti v pomalém, ustáleném a bezpečném procesu. Ukázalo se také zvýšení hladin HDL cholesterolu a triglyceridů v séru. Tyto vlastnosti látky z něj činí velmi žádaný doplněk mezi sportovním tělem kulturistiky. Přečtěte si následující pasáže, abyste získali další podrobnosti.

Klíčové výhody
Tento doplněk je bezpečný pro použití profesionálními kulturisty pro získání výherní hrany v oblasti sportu a soutěže. Takže se naučíme, jak přínosy doplňování doplňují profesionální kulturisté.

Získejte čistou svalovou hmotu
Získání čisté svalové hmoty není snadným úkolem ani profesionálních kulturistů. Mohou tvrdě pracovat na dosažení svalové hmoty bez tuku, ale nejjednodušším způsobem je podání Sibutraminu. Snižuje podíl přebytečného tuku uloženého v těle, a proto je získaná svalová hmota čistá a bez tuku.

Pomalu a bezpečně ztrácejte tuk
Lidské tělo potřebuje nějaký čas, aby se přizpůsobilo cizímu prvku, který je v něm podáván. Tento doplněk pracuje pomalu, pevně a bezpečně dávat mnoho času kulturistům, aby si zvykli na změny. To vede k pomalému a stálému ztrátě tuku.

Potlačte chuť k jídlu
Jednou z klíčových vlastností potřebných pro ztrátu tuku je potlačování hladujícího záchvatu. Podávání Sibutraminu vede k potlačení hladu a neumožňuje vývoj nadbytečného tuku. Jak kulturisté sledují nízkokalorickou dietu, jejich tělo se začne zbavovat tuku v důsledku cvičení.

Doporučené dávkování pro kulturisty
Profesionální kulturisté mohou získat impozantní výsledky s dávkou 10 mg denně užívanou ráno. Výsledky by se začaly objevovat během prvních 4 týdnů. Nicméně, pokud si to nevšimne, dávka může být zvýšena na 15 mg denně. Nejlepší návrh však přichází pouze od zdravotních odborníků podle podílu dávkování. Proto se uživatelům doporučuje, aby si poradili.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat