You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GENOTROPIN 12mg 36 I.U - Pfizer

4,600.00Kč
  • Značka: PFIZER
  • Kód produktu: hgh
  • Dostupnost: Na skladě

Somatropin je silný a vysoce účinný lidský růstový hormon, který je syntetickou formou přírodního HGH produkovaného v lidském těle. Růstový hormon je jedním z nejdůležitějších hormonů, které mají velký vliv na celkový růst a vývoj lidského těla.
Synteticky vyrobený lidský růstový hormon byl poprvé objeven v roce 1950 a použil se pro lékařské účely v roce 1958. Jakmile ostatní potenciální přínosy růstového hormonu našli kulturisté, brzy se stala populární ve světě zlepšování výkonu. Značka, která vyšla na trhu a stala se populární mezi lidmi po tom byla Somatropin.
Bylo zjištěno, že správné dávky této látky mají velký vliv na celkový zdravotní stav uživatelů. Hlavní složkou těla, která je hlavně ovlivněna použitím somatropinu, je kost a sval. Pomáhá při růstu kostí a svalů lidského těla.
Má zdravotní dopad, jako je léčba selhání růstu u dětí, selhání ledvin, závažná ztráta hmotnosti atd. Ale budeme se zaměřovat především na použití somatropinu v kulturistikách.

Výhody použití růstového hormonu pro kulturistiku
· Pomáhá při hubnutí: Tuk je jednou z hlavních složek, které zvyšují hmotnost lidského těla. Pokud se člověk dokáže zbavit přebytečného tuku v těle, bude schopen zbavit se velké hmotnosti. Somatropin pomáhá při spalování nadbytečného tělesného tuku zvyšováním rychlosti metabolismu těla. Takže kulturista dokáže během několika dní dosáhnout slabé svalové hmoty.
· Zlepšení stavu kůže: Kůže je jeden z hlavních orgánů těla, který zůstává vždy vystaven jinému prostředí. Díky těžkým a prodlouženým tréninkům se pokožka kulturistů stává hrubá, opálená a nudná. Somatropin má schopnost vrátit tón pleti zpět do své původní podoby a poskytnout hladkou strukturu. Také zlepšuje zdravotní stav pokožky a zbavuje ji různých onemocnění.
· Zvýšení míry zotavení: Míra zotavení uživatelů je zvýšena na správnou úroveň správným příjmem somatropinu. Takže osoba je schopna vykonávat více cvičení v kratším časovém období. Také během zranění může kulturista, který používá somatropin, se může zotavit rychleji než lidé, kteří ne.
· Zvyšte sílu kosti: Kosta těla je jedním z hlavních faktorů, které poskytují správnou strukturu, podporu a vytrvalost. Osoba s dobrou a silnou kostní hmotou bude schopna lépe vystupovat během tréninku a soutěže. Somatropin pomáhá zvyšovat pevnost kosti.

Správný způsob užívání HGH
Často se doporučuje užívat 6-8
iu za den v začátcích. Ale někteří pokročilí kulturisté úrovně jsou často doporučovány vzít 10iu denně. Pro perfektní dávkování konzultujte odborníka před jeho podáním.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty