You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MGF 5mg - Bio Peptide

0.00Kč
  • Značka: BIO PEPTIDE
  • Kód produktu: mgf
  • Dostupnost: Na skladě

Plná forma MGF je Mechano růstový faktor. Jedná se o sestřih varianta inzulínu podobného růstového faktoru-1 (IGF-1). Tento hormon hraje hlavní roli v budování a hojení poškozených tkání, které jsou většinou způsobeny intenzivním tréninkem. Jednoduše řečeno, můžete říci, že MGF je vedlejším produktem IGF-1.
IGF-1 se skládá ze 70 aminokyselin, stejně jako inzulín. Spouští produkci růstového hormonu v těle. MGF aktivuje družicové buňky, což dále spouští růst a produkci svalových vláken v těle uživatele.
Kromě této funkce pomáhá také při zlepšování syntézy proteinů. Takže uživatel může během krátké doby získat kvalitní svalovou hmotu a krysí zotavení. Uživatelé, kteří se poprvé objevili, mohou na začátku vypadat trochu složitě. Ale správný pohled přes produkt MGF vám pomůže přijmout to.

Některé z výhod užívání MGF v kulturistice
Zvýšená míra zotavení: První charakteristika těla, která je možné zvýšit správným příjmem MGF, je míra zotavení. Vzhledem k tomu, že se zvyšuje míra obnovy uživatelů, je člověk schopen provádět více cvičení v kratším časovém intervalu. Také v případě, že je kulturista poškozen, čas obnovy uživatelů MGF je mnohem rychlejší než neúspěšní uživatelé.
Svalová hmotnost: Zvyšování kvality svalové hmoty zůstává vždy hlavním cílem kulturistů. MGF je jeden takový doplněk, který pomáhá při zvyšování svalové hmoty uživatelů. Uzdravuje tkáně poškozené při intenzivním tréninku. Takže kulturista vždy cítí plný a energický.
Zlepšení síly kostí: Kosta je jedním z nejdůležitějších faktorů lidského těla, které lidskému tělu poskytují správnou strukturu a sílu. Takže osoba, která má kvalitní kostní výdrž, bude schopna lépe vykonávat fyzickou aktivitu. MGF má potenciál zvýšit sílu kostí na skvělou úroveň. Takže kulturista je schopen provádět více cvičení v kratším časovém období. Šance na obtěžování se také značně snižují.
Posílení imunitního systému: Imunitní systém těla je hlavním faktorem, který chrání tělo před různými vnějšími faktory, jako jsou onemocnění, nemoci atd. Takže kulturista se cítí zdravější a energičtější během tréninku.

Správné podávání MGF
MGF se doporučuje injektovat přímo do svalu uživatelů. 200 mikrogramů je známo jako standardní dávka MGF pro kulturistiku a pro různé jiné účely. Doporučuje se užívat dávky nejvýše 4 týdny. Uživatelé, kteří dodržují správné dávky MGF během této čtyřtýdenní lhůty, mohou získat správný výsledek. Pro lepší výsledek bez jakýchkoli vedlejších účinků vždy konzultujte s odborným lékařem před jeho podáním. Nikdy se nepokoušejte užít více než doporučené dávky. Předávkování může způsobit vážné zdravotní problémy.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat