You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

T3+T4 30mcg+120mcg 1tab x100 - Genesis

505.00Kč
  • Značka: GENESIS
  • Kód produktu: levothyroxine
  • Dostupnost: Na skladě

Uvádění hmotnosti je poměrně snadné, ale ztrácíme to, což se stává náročným úkolem i pro profesionální kulturisty. V dnešní době jsou amatéři nebo dokonce i profesionální kulturističtí pracovníci závislí na zdravotních doplňcích pro dosažení svých cílů. Ať už jde o stavbu chudých svalů, ztrátu tuku nebo snížení doby zotavení, tyto doplňky pomáhají dosahovat skvělých výsledků. Jeden ze synteticky odvozených doplňků je T4 (levothyroxin), který je jedním z primárních hormonů produkovaných hormonem štítné žlázy. Tento doplněk má hlavní část thyroidního hormonu a zbývající část je pokryta jiným synteticky odvozeným hormonem štítné žlázy.

Ty hormony štítné žlázy jsou jednou z velmi důležitých hormonálních struktur ve vašem těle. Jsou zodpovědné za regulaci metabolických funkcí v těle, které jsou vysoce ceněny profesionálními kulturisty. Pro získání obrovských přínosů ze štítné žlázy používají také doplňky T4, které zvyšují funkčnost. To pomáhá sportovcům při spalování přebytečného tuku z těla zvýšením bazální metabolické rychlosti (BMR). Vývoj produktu pomohl mnoha odborníkům v oblasti kulturistiky získat své cíle. Podívejme se tedy na výhody, které získali v následujících pasážích.

Vývoj nových buněk
Zajištění svalového zranění není pro kulturisty něco neobvyklého během tréninku. Některá zranění jsou však dost vážná, že dokonce vedou k poškození tkáňových buněk. To vyžaduje, aby se po několik dní přeskočili na rutinní fitness a hladce se zotavili. Je zcela zřejmé, že by se dali přednost tomu, aby se zotavili rychleji, aby si udrželi svůj pracovní plán. Použití T4 může skutečně pomoci rychlejšímu dosažení cílů. To má schopnost vyvíjet nové buňky rychleji, což vede k vývoji nové svalové tkáně.

Chudnutí
Jedním z hlavních důvodů, které přinesly kulturistům spoléhat se na účinnost levothyroxinu, je ztráta tuku. To je také jeden z klíčových atributů vyžadovaných odborníky v oblasti kulturistiky. Aplikují produkt před obdobím své soutěže o snížení přebytečného tuku. T4 urychluje proces bazální metabolické rychlosti, který pomáhá při odstraňování tuku a produkci více svalů. Rovněž bylo zjištěno, že také zvyšuje retenci svalů a improvizuje růst svalů. Všechny tyto faktory přitahují pozornost kulturistů a velmi silně vyžadují kulturní komunitu.

Ideální dávkování
Nejlepší reakce na doplňky mohou být získány pouze v případě, že jsou používány v přesném poměru. Převzetí produktu předávkování nepřinese uživatelům žádné výhody. Doporučená dávka pro účely ztráty tuku pro kulturisty je zpočátku 50 mcg denně. Dávka se zvyšuje podle tolerance a nutnosti uživatele. Cyklus je sledován po dobu 6 týdnů na každé 1-3 dny. Doporučuje se však konzultace se zdravotníkem.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty