You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

T3 50mcg 1tab x100 - Genesis

505.00Kč
  • Značka: GENESIS
  • Kód produktu: liothyronine
  • Dostupnost: Na skladě

Všechny dostupné doplňky v oblasti zdraví jsou synteticky odvozeny od přirozeného hormonu. Dokonce i sloučenina T3 liothyronine, tj. Sodná sůl lithyoninu, je syntetickou variantou thyroidního hormonu produkovaného v lidském těle. T3 je L-izomer trijodthyroninu, který je přirozeně produkovaným hormonem štítné žlázy v těle. Tento zdravotní produkt se také uvádí na trh s názvem Cytomel. V počátečních fázích svého výrobního procesu byl považován za skvělý zdroj léčby hypotyreózy.

Ale v současné době ji komunita kulturistů využívá k dosažení hlavních výhod. Používají ji ve prospěch ztráty hmotnosti rychlostí, protože tato složka zvyšuje rychlost metabolismu. Následující pasáže popisují lépe klíčové efekty výrobků.

Hlavní pozitivní znaky využití T3 liothyronine kulturisty
Vedle toho, že jsou poskytovány jednotlivcům trpícím hypotyreózou, je lyothironin používán také moderními profesionálními kulturisty. Pravidelné používání výrobku přináší tyto výhody:

Zvyšte rychlost metabolismu
Tento synteticky odvozený hormon je zodpovědný za zvýšení rychlosti metabolismu v těle. To zahrnuje metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin. Všechny tyto faktory jsou zodpovědné za vývoj tuku v těle, který není přísně pro profesionální kulturisty. Musí být v dobré kondici, že jsou v oblasti kulturistiky. Dokonce i při následujícím zvyšování tělesné hmotnosti se stane problém, dokud se nepodaří podat syntetický hormon. Zvýšená rychlost metabolismu způsobuje, že spálí přebytečný tuk a napomáhá při správné fyzické stránce.

Používá se k spalování tuku
Rutina, kterou následují profesionální kulturisté, není snadná, protože zahrnuje tvrdé cvičení a fitness rutinu. Dokonce ani s úsilím sportovních osobností některé z nich nezískávají požadované výsledky. Někteří jsou natolik dychtiví, že ztratí tuky rychle, aby zůstali v pořádku. Všechny tyto úrovně stresu skončí, když používají Cytomel, který byl prokázán jako silný doplněk zdraví. Pomáhá při rychlém ztrátě tuku zvýšením metabolismu těla. To je to, co se stalo jedním z vysoce žádaných produktů pro zdraví mezi profesionálními kulturisty.

Zabraňte ztrátě energie
Profesionální kulturisté musí dodržovat přísnou a nízkokalorickou stravu ve své fitness rutině. To také ovlivňuje jejich energetickou úroveň, protože tráví dlouhou dobu v posilovně nebo tréninku. Pro zachování úrovně energie mohou používat Cytomel, který zajišťuje dostatečnou hladinu hormonu štítné žlázy v těle. To jim pomáhá udržet energii iu nízkokalorické stravy.

Doporučené dávkování pro kulturisty
Vhodná dávka T3
liothyronine závisí na účelu použití mezi kulturisty. Pokud se používá pro zvýšení výkonu, dávka začíná dávkou 25 mcg denně. Rozmezí lze zvýšit na 12,5-25 mcg denně za 2-4 týdny.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty