You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SALBUTAGEN 2mg 1tab x100 - Calvin Scott

620.00Kč
  • Značka: CALVIN SCOTT
  • Kód produktu: salbutamol
  • Dostupnost: Na skladě

Salbutamol je výkonný a vysoce účinný zdravotní prvek používaný nadšenci fitness, stejně jako profesionální kulturisté. Je to selektivní beta-adrenergní agonista stejně jako antagonista. To také jde s názvem Albuterol a je často uváděn na trh pod názvem Ventolin. Tento prvek byl původně použit pro léčbu astmatu kvůli jeho vlastnostem beta-2 agonisty. Průběžný výzkum výrobku definuje jeho úžasný rys ztráty tuku, který se ukazuje jako velmi prospěšný kulturistům. Získejte lepší přehled o funkcích, které Ventolin poskytuje v níže uvedených pasážích.

Některé z dynamických vlastností Salbutamolu
V kulturistické komunitě existuje vysoká poptávka po Salbutamolu, protože se považuje za tukový hořák. Kromě toho je také oslavuje několika dalšími klíčovými atributy. Některé z klíčových funkcí jsou zde uvedeny:

Rychlé spalování tuku
To je skutečně jeden z dynamických rysů doplňku, který je také nejvíce preferován profesionálními kulturisty. Funguje tím, že stimuluje tukové buňky, zvyšuje teplotu těla a snižuje chuť uživatele. Protože kulturisté investují do svého tréninku, ztrácejí tuky v období, aniž by ohrožovali jejich zdraví, jak se zvyšuje tělesná teplota.

Zvyšte svalovou sílu
Posílení svalů je zásadním atributem, který vyžaduje profesionální kulturisté. Ačkoli pravidelné cvičení je dost dobré pro posílení svalů, Ventolin také ukázal dramatické výsledky. Bylo hlášeno, že většina uživatelů také získala zvýšení svalové hmoty spolu se svalovou silou.

Přispívá k anabolismu
Anabolické aktivity tvoří životně důležitý prvek pro amatérské nebo profesionální kulturisty. Mohou zvýšit svou úroveň výkonu a přinést skvělé výsledky ve své konkurenci. Pravidelné podávání přípravku Albuterol vede k přínosu anabolismu.

Zvyšte výkon
Nejlepší výkon v soutěži je přesně konečným cílem všech kulturistů. Proto je trochu podpory Salbutamolu poměrně běžné. Tato zdravotní látka má také vlastnost improvizace celkového výkonu kulturistů. To jim vítězí v soutěži.

Ideální dávka doporučená kulturistům
Vzhledem k požadavkům uživatelů je podíl doplňkových látek stanoven. Je dostupný ve formě tablet na perorální podání a je vhodný pro podávání pacienty. Například u kulturistů mužů je dávka 12 mg denně dost dobrá pro dosažení skvělých výsledků. To je rovnoměrně rozděleno na 4 mg každý po dobu třikrát denně. Pokud jde o kulturistky žen, dávka se snižuje na 6 mg denně a užívá se třikrát vždy 2 mg.

Spolu s podáním látky musí kulturisté pít dostatek vody. Některé další tipy pro příjemce jsou zde, které je nutné dodržovat, abyste získali velké výhody. To mohou být nejlépe navrženy zdravotními odborníky a konzultování s nimi je vysoce doporučeno.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty