You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LETROGEN 2.5mg 1tab x100 - Calvin Scott

1,660.00Kč
  • Značka: CALVIN SCOTT
  • Kód produktu: letrozole
  • Dostupnost: Na skladě

Letrozol je dobře známý a účinný antiestrogen, který patří do skupiny inhibitorů aromatázy (AI). To bylo poprvé zahájeno na americkém trhu v roce 1997 pod jménem Femara přes Novartis. Ale to je většinou známo jeho chemickým názvem Letrozole mezi kulturistou a dalšími uživateli.
To bylo nejprve vyvinuto pro účely léčby rakoviny prsu se vyskytuje hlavně u postmenopauzálních žen. Ale je také běžně používán kulturisty a dalšími uživateli anabolických steroidů jako velký anti-estrogenní agent v dnešní době. Pomáhá v různých aspektech těla, zejména v post-cyklické terapii.
Letrozol pomáhá při zablokování enzymu aromatázy, který je zodpovědný za vytvoření estrogenního účinku v těle. Nejen v post-cykloterapii, může být použita za účelem normalizace mnoha aspektů během steroidního cyklu. To je to, co dělá to populární mezi kulturisty. Chcete-li vědět o jeho použití v kulturistika, projděte body uvedené níže.

Použití letrozolu v oblasti kulturistiky
Letrozole je silná antiestrogenní látka, která pomáhá při regulaci hladiny estrogenu, pokud se během užívání steroidu v steroidním nebo prohormonálním cyklu dostává mimo kontrolu. Antiestrogenní vlastnost letrozolu pomáhá při prevenci vzniku nadměrné zadržování tekutin v těle. Vzhledem k tomu, že aromatizace se nekoná v těle uživatele, uživatel je schopen udržet ho mimo řadu vedlejších účinků, jako je nadýmání, nízké libido a dokonce i gynekomastie. Letrozol má sílu zastavit tyto problémy.
Problémy, které se vyskytují hlavně při nadměrné zadržování nebo aromatizaci tekutin, se zde nezastaví. Pokud nejsou kontrolovány ve správném čase, mohou způsobit řadu dalších problémů. Kulturista získává nadváhu, což způsobuje další problémy, jako je krevní tlak, zátěž srdce a ztráta energie. Nicméně, jelikož letrozol zabraňuje vzniku aromatizace, nemusí se tyto problémy také obávat.
Během
PCT nebo po cyklu terapie letrozol pomáhá při zvyšování přirozené hladiny testosteronu v těle, kterou kulturista ztratil během steroidního nebo prohormonového cyklu. Letrozol normalizuje hladinu testosteronu kulturisty. Takže nemají problém, který se vyskytuje kvůli nedostatku testosteronu. Slabá svalová hmota, kterou kulturista získal během steroidního cyklu, není narušen ani díky letrozolu.

Správné dávky letrozolu pro kulturisty
Existují různé dávky doporučené pro různé úrovně uživatelů v závislosti na příjmu uživatelů. Nejběžnější doporučené pro kulturisty je 2,5 za den. Dávkování se doporučuje užívat po dobu 7 až 14 dní. Nikdy se nepokoušejte předávkovat látku, abyste získali lepší výsledky. Udělá to víc škod než dobrý. Vždy konzultujte odborného lékaře před příjmem takového steroidu. Je to nejlepší způsob, jak dosáhnout více bez negativních účinků.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty