You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GHRP-2 10mg - Bio Peptide

990.00Kč
  • Značka: BIO PEPTIDE
  • Kód produktu: ghrp 2
  • Dostupnost: Na skladě

GHRP-2 je renomovaný a populární sekretagog růstového hormonu třídy hexapeptidů. Tento hormon má mnoho podobností s GHRP-6. Tento hormon není typ peptidu, který často užívá uživatel sám. Hormon je často naskladaný hormonem uvolňujícím růstový hormon (GHRH), jako je PEG-MGF.
GHRP-2 se běžně prodává na trhu pod názvem Pralmorelin nebo GHRP Kaken 100. Ale je to většinou nazýván jako GHRP-2 ve světě kulturistiky. Stejně jako všechny jiné látky vyvolávající recidivu růstového hormonu má také schopnost zvýšit přirozený růstový hormon v těle uživatele.
To je to, co je populární u mnoha kulturistů. Chcete-li vědět o plných výhodách používání GHRP-2 pro kulturistiku, projděte níže uvedené body.

Populární výhody používání GHRP-2
Zvýšený metabolismus: GHRP-2 má potenciál výrazně zvýšit rychlost metabolismu uživatelů. Se zlepšením metabolismu se tukové složení těla začne rychle spálit. Takže uživatel je schopen dosáhnout chudé tělesné hmotnosti v kratší době. To dělá z GHRP-2 dokonalou látku pro spalování tuků.
Zlepšete míru zotavení: Míra zotavení kulturistů se také zvýší správným příjmem GHRP-2. Kulturista je schopen lépe vystupovat ve své tréninkové relaci z důvodu zlepšení časového rozvrhu. Tato osoba je schopna provádět více cvičení v kratším intervalu. To vede k většímu zisku.
Zlepšete imunitní systém: imunita člověka ho chrání před mnoha vnějšími faktory, jako jsou nemoci atd. Takže pokud je imunní systém člověka lepší, je schopen vést lepší a zdravější život. GHRP-2 zlepšuje imunitní systém uživatelů. Takže šance na onemocnění jsou méně a kulturisté jsou schopni lépe vystupovat.
Zvyšte pevnost kostí a kloubů: Kosti jsou zodpovědné za poskytnutí správné struktury a síly osobě. Takže osoba se silnou kostí bude moci vystupovat lépe než běžná osoba. GHRP-2 také zlepšuje klouby a pevnost kostí. Takže šance na zranění, jako je zlomenina kostí, se stávají méně během a po tréninku.
Zlepšení stavu kůže: Většina kulturistů čelí drsné a tupé pleti kvůli prodlouženému tréninku a drsným cvičením. GHRP-2 také zlepšuje stav kůže a dodává mu záblesk. Také chrání pokožku před různými onemocněními a nemocemi.

Správné dávkování GHRP-2 v kulturistice
Dávky GHRP-2 jsou velmi jednoduché a většinou stejné pro všechny úrovně kulturistů. Nejčastěji doporučované dávky GHRP-2 jsou známy jako 100-300 mcg denně. Ale před použitím jakéhokoliv druhu dávkování se vždy doporučuje konzultovat odborného lékaře. Injekce je třeba užít na prázdný žaludek. Dvě injekce denně jsou dostatečné k dosažení žádoucího výsledku.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat