You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PARABOLAN 100mg 1amp x10 - Balkan Pharmaceuticals

1,750.00Kč

Steroidní sloučeniny byly vždy velmi chválí v oblasti sportu. Trenbolon Hexahydrobenzylkarbonát je jedním z vysoce účinných a účinných injekčních zdravotnických přípravků dostupných na současném trhu. Tento zdravotní produkt také patří svým uživatelům se jménem Parabolan. Je poměrně silný než několik dalších steroidů, pokud jde o masové budovy a další vlastnosti. Toto bylo vytvořeno se základním prvkem trenbolonového hormonu a připojeno k esteru hexahydrobenzylkarbonátu. Díky svým úžasným vlastnostem je tato látka také chválena amatérskými a profesionálními kulturisty.

Hlavní výhody podávání přípravku Parabolan kulturisty
V oblasti sportu má Parabolan obrovský požadavek mezi profesionálními kulturisty a sportovci, protože jim dává různé výhody. Tento zdravotní doplněk je všestranný prvek a může být naskladaný s různými dalšími steroidními sloučeninami určenými pro získání hmoty a svalů. Zde jsou uvedeny některé z klíčových výhod podávání látky kulturisty:

Zvyšte svalovou hmotu
Získání svalové hmoty je důležitým atributem pro osoby spojené s kulturistikou. Potřebují rychle a rychle svaly, aby se připravili na svou soutěž. Nicméně spoléhat se na intenzivní cvičení relace není dost dobré pro rychlé výsledky, pokud nebudou spravovat Parabolan.

Pumpujte svaly
Správné podávání doplňku ke zdraví vede ke zvýšení nabídky červených krvinek v těle. To také improvizuje dodávku kyslíku v těle a vede k vyčerpání svalů. To z nich dělá silnější a silnější ve svém oboru hospodářské soutěže.

Zvyšte vytrvalost

Po intenzivním tréninku je součástí každodenní rutiny fitness kulturistů. Pro zvládnutí cvičení musíte zvýšit úroveň vytrvalosti. Příjem zdravotních doplňků pomáhá zvýšit úroveň vytrvalosti mezi kulturisty.

Výkonný hořák na tuky
Dosažení dobře tvarované postavy je pro kulturisty důležitým atributem, i když je to opravdu skličující úkol získat. Tato záležitost je velmi slušná při podávání doplňků, jako je Trenbolon hexahydrobenzylkarbonát. Jedná se o výkonný spalovač tuků, který pomáhá při rychlém ztrátě nadbytečného tuku.

Zvýšená síla svalů
Pevná svalová síla musí být získána a udržována profesionálními kulturisty, protože je to důležitý atribut oboru. Parabolan má hlavní vlastnosti, které pomáhají při zvyšování svalové síly a kondice kulturistů. Ale toto musí pokračovat správným příjmem stravy a pravidelným cvičením.

Ideální dávka doporučená pro trenbolon hexahydrobenzylkarbonát
Parabolan je injekční steroid, který musí být podáván injekcí přímo do intramuskulárních tkání. To má poločas rozpadu 8 dnů a zůstává v těle po delší dobu alespoň po dobu 8-12 týdnů. Začátečníci v oblasti kulturistiky mohou začít dávkou 250-450 mg / týden, zatímco profesionální kulturisté mohou užívat dávku 500-1000 mg týdně.

Napsat recenzi

Prosím přihlásit se nebo Registrovat přezkoumat

Související produkty