Značky MAGNUS PHARMACEUTICALS
Kód produktu: methenolone enanthate
Dostupnost: Na skladě
$0.00
Ex Tax: $0.00

Charakteristika:
Jeho přírůstky jsou poměrně trvanlivé. Je téměř neškodný pro játra. Aromatizován, někdy se zmiňuje výskyt mírného akné, nezpůsobuje výrazné zvýšení krevního tlaku a hodnoty cholesterolu zůstávají v normě. Při dlouhodobém užívání mírně ovlivňuje tvorbu vlastního testosteronu. Vzpomíná se i zesílení růstu vlasů a chlupů, ale tato látka je derivátem DHT, při určité genetické dispozici tedy vyvolává nadměrné vypadávání vlasov.Patrí mezi nejbezpečnější injekční formy steroidů. Oproti tabletové formě zadržuje výrazně vyšší% vody. Má delší dobu účinnosti, jeho half-life je 10,5 dne. Aplikuje se jednou za 5 - 7 dní v dávkách u mužů od 400 - 1000mg týdně a u žen od 50 do 100mg týdně. Užívat by měl v době od 10 - 12 týdnů pro jeho skutečně plné využití. Detekční doba je 4 - 5 týdnů. Methenolon čili Primobolan je derivát dihydrotestosteronu, který je mezi kulturisty velmi populární (a zvláště u žen, pro své nízké androgenní efekty). Je to mírně anabolický, nízko androgenní steroid. Dobře se váže k androgenním receptorům, a proto patří do tzv třídy I. Poprvé byl popsán v roce 1960 a udržel si zcela stabilní oblibu pro své minimální vedlejší účinky. Je často kombinován s jinými steroidy, například s nandrolonu a testosteronem v objemovém cyklu a stanozololem a testosteronem v rýsovacím cyklu. Je jeden z mála steroidů, který je efektivní i při dietě s nízkým příjmem kalorií. Přírůstky síly ani objemu sice nejsou dramatické, ale po delší době jsou velmi kvalitní av podstatě trvalé. Značnou nevýhodou je však vysoká cena. Methenolon se vyrábí v injekční i orální (tabletové) verzi. Tablety nejsou na rozdíl od jiných steroidů alkylované. Methenolon je totiž alkylované na 1. uhlíku, což zvyšuje jeho stabilitu při průchodu játry, a mezi 1. a 2. uhlíkem je dvojitá vazba, která zesiluje anabolický efekt.

Vedlejší účinky:
Vedlejší účinky se objevují jen zřídka, a to i při vysokém dávkování. Tato látka aromatizován a není toxická. Protože orální forma není alkylovaná, nepoškozuje játra (přinejmenším v běžných dávkách). Někteří uživatelé si kupodivu stěžují na padání vlasů. V této souvislosti je vhodné upozornit, že injekční methenolon bývá často falšování a ve skutečnosti nezřídka obsahuje levné testosteronový estery. Po skončení kúry se netřeba obávat výrazných ztrát, takže není nutné užívat látky na povzbuzení tvorby testosteronu. Ženy tuto látku velmi často užívají, protože je jedním z mála steroidů, se kterým mohou experimentovat.

dávkování:
Protože orální forma není alkylovaná a je dvakrát méně účinná než injekční, dávky tablet musí být vysoké. Obvyklé dávkování je 2-6 tablet (100-300 mg) denně v 2-3 dávkách nebo 200-400 mg injekční verze týdně. Rozumné dávkování orální formy je do 1000 mg týdně. Ženy by neměly překračovat dávky 30 mg denně. Dokonce i tak nízké dávkování může způsobit ireverzibilní virilizační problémy (např. Zhrubnutí hlasu), takže je lepší začínat na 1 tabletě dvakrát denně.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!